Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar indica
    indica
    Lagodan život ,bez problema i stresa će automatski biti "vidljiv" nekome koji voli promatrati face. Naime kad je lice u grču, unse stisnute, obrve namrštene,oči bez sjaja, koža siva,opuštena...i najzodnija osoba izleda manje privlačno.
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Mislim da je to nemoguce na prvi pogled. Zasto? Ljudi su glumci svoje vrste. Kada si npr. uspijesan smiju ti se u facu ( u znak radosti) a u pravoj prirodi jedu se od muke. Nije ni cudo sto kazu …prikaži još!
  • Avatar tate
    tate
    zdrava1987- nije sve tako crno ( a čitajući tvoj komentar imam osječaj kao da me mama ili baka ispituju a simpatiji-ak' ništa o njem ne znaš, ne izlazi :) )Možemo si dozvoliti na bazi iskustva prvu procjenu o osobi, ne …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.