Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thompsonica
    thompsonica
    imam jedno pitanje...da li se vjezbanjem u teretani kod zena moze povecati misicna masa??
  • Avatar thompsonica
    thompsonica
    ...heh i mislila sam..a sto se tice trbusnjaka imam isto jedno pitanje ja ih radim dnevno 100 da li bih trebala vise? hvala =)
  • Default avatar -
    human13
    kada pričamo o trupu izuzetno je bitno imati uravnotežene mišiće trbuha i doljnjeg dijela leđa. i zato ako radite trbušnjake, nemojte zaboraviti i na leđa. broj trbušnjaka naravno varira o kojoj vrsti je riječ, kako se vježba izvodi i naravno, …prikaži još!
  • Avatar spartanac
    spartanac
    Ne. Trbušnjaci se rade kao i svaki drugi mišić na tijelu. Znaći manje ponavljanja pod opterećenjem cca. 2-3 puta tjedno. Nema smisla raditi svaki dan stotine trbušnjaka.
  • Avatar spartanac
    spartanac
    Bez obzira. NE. Stavi opterečenje neko na sebe pa napravi 10-12 ponavljanja pa ćeš vidjet da nije lako. Što se tiće bedara i općenito gornjeg dijela nogu najbolja vježba je duboki čučanj. Takozvani ass to grass. MOžeš i do paralele …prikaži još!
  • Default avatar -
    human13
    neke osnovne stvari se lako pohvataju, za sve ostalo tu je Kineziološki fakultet :-)
  • Default avatar -
    human13
    Naravno da je moguće. To se naravno neće dogoditi u onom obujmu kao kod muškaraca (zbog različite količine testosterona).
  • Avatar thompsonica
    thompsonica
    znam da nema ali meni to nije problem i jednostavno to mi je omiljena vjezba za manje od 1 min ja napravim preko 50 trbusnjaka...i da mozete li mi reci koja je vjezba najbolja za bedra i koliko puta ju …prikaži još!
  • Avatar thompsonica
    thompsonica
    pa i radim s utegom od 1 kg ne smijem vise radi kraljeznice jos jednom hvala i jos jedno pitanje kak ti to sve znas??? :)
  • Avatar spartanac
    spartanac
    Kak znam? Pa eto. Već 4 godine idem u teretanu i bavim se bodybuildingom. Do sada je bilo više rekreativno, a evo ove godine izlazim i na prvo natjecanje. Tak da sam sad dosta ozbiljno u tome. Što se tiće …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.