Komentari 19

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    eutanazija
    Meni treba clean,....isto tako....za detoksikaciju otrovnih "prijatelja":)
  • Default avatar -
    mimi_zg
    definitivno mi treba, detosikacija, moram početi vježbati i nakon ovih teških zimskih mjeseci se malo brinuti za zdravlje :-)
  • Default avatar -
    Barbarakostovic
    Clean se činini kao prava stvar kad zastanemo pred ormar, Pa se mislimo i mislimo sada oh, da sam pazila tada... Savjeta nudi barem sto kako se dignut i izbjeći dno, Zato da mi odraz ponovno postane draži i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvijet
    Nisam na cleanu ali trebala bih.Pošaljite mi knjigu plesse cvijet Ilok
  • Default avatar -
    adriana007
    Za detoksikaciju je uvijek bitno piti dovoljno vode, a što se tiče prehrane mogu se kombinirati juha od različitih vrsta povrća, riža i tjestenina, samo uz dodatak vrlo malo soli. Svaki dan uzima se isključivo jedna od tih namirnica, u …prikaži još!
  • Default avatar -
    vecy
    Najbolji način za čišćenje organizma: jedan cijeli dan budeš na jabukama ( koliko možeš jedeš) i piješ čistu vodu. I to je to.... Već sutra se osjećaš jači, čvrršći... Dobro će doći i malo razgibavanja u prirodi - trčanje ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    sokovi
    Drago mi je da sam na portalu Zdrava krava pročitala tekst o detoksikaciji organizma prirodnim sokovima. Naime, već skoro godinu i pol moja ishrana tremelji se na unošenju u organizam uglavnom voća i povrća u tekućem ili cjelovitom obliku, kao …prikaži još!
  • Avatar papillonzg
    papillonzg
    -Ujutro zelena magma ili limunov sok. -Četkanje tijela svako jutro -Vježbe istezanja ili yoga svaki dan 1 sat -Šetnja na svježem zraku bar jednom tjedno -Izbjegavanje masne hrane i šećera, brašnastih proizvoda i alkohola -Puno povrća i voća!
  • Default avatar -
    MajaMala
    Nakon proljetnog čišćenja stana vrijeme je za proljetno čišćenje Maje!!!!!
  • Default avatar -
    kace
    Molite za nas u čišćenju je spas. Jako dobro samo da je još isprobati :)
  • Avatar iva8
    iva8
    Poslije zime i prejedanja te ne kretanja, kad osvane sunce okrećem se drukčijem hranidbenom režimu i to tako kako moje mogućnosti dopuštaju. Za doručak jedem žitarice u mlijeku, za ručak si kuham što laganiju hranu, pokušavam jesti što više voća …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Svakih nekoliko mjeseci provodim detoksikaciju organizma pomoću vode. Ta detoksikacija traje 3 tjedna i nije nešto previše zahtjevna. To nije nikakav striktni program već samo promjena nekih prehrambenih navika.Pravila za detoksikaciju: unos vode u organizam mora biti najmanje dvije litre …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrija
    Treba mi reda u prehrani, sada sam počela sa maslinovim uljem i limunom natašte, pa tako 2 tjedna! Ovaj program mi definitivno treba, jer sam nakupila viška kila, brinem se više o drugima nego o sebi i krajnje je vrijeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    sasko
    Cura me blagonaklono gleda i molećivim pogledom upućuje da ostavim dobar komentar. U zadnje vrijeme nabacila je par kilograma i ovaj program bi joj dobro došao. Naravno, ja sam kriv za sve - zbog mene nismo dovoljno aktivni! Njoj bi …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Želim izbaciti sve loše iz organizma što sam nakupila u ovim zimskim mjesecima,sve otrove koji su posljedica stresa zbog ispita na faksu i želim dočekati ljeto svježa i zato pomozite!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    U ovim zimskim mjesecima sam više jela, i to naravno težu hranu, malo se kretala i nakupila višak oko struka i bokova. Osjećam se umorno i teško i stvarno će mi pomoći detoksikacija kako bih povratila životnu energiju!
  • Default avatar -
    maja_zd19
    Ja nisam na Cleanu, ali bi stvarno trebala biti na nekom takvom režimu prehrane ili detoksikaciji organizma.Stalno si govorim da ću bolje jesti i izbaciti hamburgere,cevape,cipseve i silne cokolade iz prehrane. Budim se ujutro slaba i loše volje, takva odlazim …prikaži još!
  • Default avatar -
    vestovka
    Clean je ono što meni treba :). Zato što jedem ono što stignem, a ne ono što bi trebala, zato što vježbam samo dva puta tjedno i zato što mi je stres u opisu radnog mjesta. Ali to niste pitali... …prikaži još!
  • Default avatar -
    janas
    Vjerujem da bi ova knjiga svakome od nas dobro došla, a kad bi se još i pridržavali uputa svi bi bili puno zdraviji i bolje bi se osjećali. Post je jedan od načina detoksikacije, u današnje vrijeme samo rijetki ga …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.