Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luela
    luela
    srećom, ne patim od krumpirofobije :)))
  • Default avatar -
    Irma64
    Nije vezano za temu . Ali zanima me , kada ce mi odgovoriti strucnjaci na pitanje i gdje ga mogu naci ? Ne zamjerita , nova sam na sajtu , a hitno mi treba odgovor .
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    o ne ja obožavam krumpir :(
  • Default avatar -
    LeilaE
    ma krumpir je ok, samo je najbolje kuhati ga. zbog sadržaja vode ima puno manje kalorija nego isti volumen žitarica, a proteinski mu je sastav daleko nadmoćniji od bilo kakve žitarice.... ovaj tekst se uopće ne obrušava na krumpire kao …prikaži još!
  • Avatar YvonneAnnie
    YvonneAnnie
    Kakvi krumpiri? Pa riža i tjestenina imaju daleko više kalorija, kad se već o tome priča, ali opet mislim da ih nikako ne treba izbaciti s jelovnika. Zasitni su i zdravi, i ne debljaju osim ako ih se jede abnormalno …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.