Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lukicmir
    ana na kojoj si djeti
  • Default avatar -
    snjeska83
    bravoo iva
  • Default avatar -
    Clara25
    Bravo Iva! Samo nastavi tako dalje, bas lijepo izgledas!
  • Avatar Ana_WLY
    Ana_WLY
    Pozdrav, Nova sam na sajtu, a dosla registrovala sam se iz jednostavnog razloga: da pronadjem podrsku! Ali ne mogu da nadjem nikakve forume ili nesto slicno sto mi treba, jer sam na dijeti, zelim da smrsam. Ali nemam podrsku ni …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivamatanovic
    Ana ako imas fejs upisi nupoljpci i jabuka je znak pored imena tamo se prijavi i vjeruj imat ces podrsku vise nego ista..meni su jako pomogli..
  • Avatar nina20117
    nina20117
    ana prvo moras sama sebi biti jedina i najveca podrska a onda tek drugi.znam kako ti je ija se vec 2 mj borim i probijam led sama!!!nemogu reci da mi fali podrske sada ali na pocetku je bilo tesko svi …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    drage pustite selo nek prica, takvi koji se unaprijed raduju vasem padu nisu vam dobri ljudi. sama znas dal mos il ne, i kak je iva rekla dodji u grupu https://www.facebook.com/groups/546491538694847/
  • Default avatar -
    TM123
    Evo ovako,ja se već dugo borim s kilogramima i uvijek nakon par dana dijete odustanem.Ove godine sam iz čista mira rekla ajde idem se probat zdravije hranit i više kretati,nikakve dijete.I evo za 2 mjeseca sam izgubila 7 kg.Idem na …prikaži još!
  • Default avatar -
    TM123
    ispravak-žličicu.I još sam zaboravila napomenuti da ti treba podrška ukućana svakako.
  • Default avatar -
    eagleeye
    prije nekih par godina odlučila sam skinuti kile viška, pa sam se prije toga posavjetovala sa doktorima. rečeno mi je da: je najbolja dijeta. smanjiti obroke, jesti više puta na dan, piti puno vode i umjerena fizička aktivnost. istina da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ingrid123456789
    draga Ana WLY nisi samo ti na dijeti , ima nas jako puno. i meni kao i tebi treba velika podrška svih. nadam se uspijehu
  • Default avatar -
    Ingrid123456789
    i zaboravila sam ,,,,imas moju veliku podrsku
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.