Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar traviata
    traviata
    Ne kužim više ova istraživanja. S jedne strane piše da bi se zdravo živjelo i mršavilo, treba minimalno 6 sati sna, a kako su onda inteligentni i fit jer ako liježeš iza ponoći i dižeš se oko 5,30, nema teorije …prikaži još!
  • Avatar zdravajagodica
    zdravajagodica
    ahaha kad bi jos bilo tacno :)
  • Default avatar -
    DaniKlein
    vrhunski članak, i istinit bar sudeći po meni, evo ja sam noćna ptičica, a bistra sam :) btw istraživanje Satoshi Kanagawa iz 2009., našla ja na netu
  • Default avatar -
    vivana6
    a mi koji legnemo prije 23.41 smo totalni idioti, valjda
  • Avatar rosana22
    rosana22
    ne, samo ste manje inteligentni ;))
  • Avatar Pingvinich
    Pingvinich
    ahaha, zadnja rečenica je najbolja :D
  • Avatar Chamavka
    Chamavka
    definitivno je zadnja rečenica najjača :)))))
  • Default avatar -
    opterwe
    članak je smijurija. "sve do novijeg vremena" nismo bili aktivni noću a onda kaže "dok nismo otkrili vatru". dalje, dokumentirane su navike ljudi u srednjem vijeku pa i ranije. spavalo se VIŠE i iz DVA dijela. nakon prvog sna koji …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.