Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Clara25
    Joj pa tebi uopće nije lako :-/ a zašto ne potražiš pomoć psihoterapeuta? Sigurno bi ti barem donekle mogao pomoći...
  • Avatar ancha2505
    ancha2505
    hipohondrija je gadna stvar... imam 17 godina i patim od hipohondrije i patofobije od 13. godine. jedini problem je što ne mogu stalno tražiti da me se vodi liječniku jer sam već opće poznata po tim strahovima, što dovodi do …prikaži još!
  • Avatar ancha2505
    ancha2505
    moji doma baš ne žele prihvatiti da se ja stvarno bojim. njima je to smiješno i smatraju dječjim strahom. tako da pomisao da bih trebala stručnjaka je po njima apsurdna..
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.