Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Sanda, svi dobitnici su već obaviješteni, a jedna od dobitnica ima slično ime kao ti :) Naime, radi se o Sandri Radiković.
  • Default avatar -
    tonkapavlovic
    čestitke sretnim dobitnicima:))
  • Default avatar -
    sandy5
    Poštovani! Molila bih Vas da javite kad će biti dobitnici obaviješteni jer moje ime je na popisu, a nisam dobila potvrdu na gmail: sandaradikovi5@gmail.com ( Sanda Radiković) Hvala i srdačan pozdrav
  • Default avatar -
    sasko
    Ni ja nisam dobio obavijest, Saša Ivanović, email: nicolbolas.si@gmail.com.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi Saša, isto vrijedi i za tebe. Dobitnik Saša Ivanović iz Goričana je već obaviješten o svojoj nagradi.
  • Default avatar -
    pticapjevica
    Pozdrav! Ja sam jedna od dobitnica BIPA nagradne igre (Sandra Radiković) i dobila sam Vaš mail kao potvrdu, ali još ništa od poklona, iako vidim da ste objavili članak o dobitnici iz Varaždina koja je već podigla poklon paket. U …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Sandra, nagrade će biti poslane na adrese dobitnika od strane BIPA-a. Molim te za samo još malo strpljenja :)
  • Default avatar -
    pticapjevica
    Hvala! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.