Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    antonovaia9
    Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
  • Default avatar -
    inesro
    Meni je ovo jedina dijeta s kojom sam uspjela smršaviti (9 kg) s tim da se nisam baš tako strogo pridržavala. S obzirom da ne pijem crnu kavu, doručak je bio ili zeleni čaj ili šalica mlijeka s jednim tostom. …prikaži još!
  • Avatar MMaya
    MMaya
    Meni je ovo katastrofa.. večere nejveće a doručak gotovo nikakav i nehranjiv... ne bi izdržala cijeli dan letanja i stresa sa ovakvim doručkom i ručkom i onda se navečer šopala... totalno krivo...
  • Default avatar -
    srdjan91
    Ne razumem Za ovo Kriska sunke Jel to sa hlebom ili jedan Komad bez hleba
  • Default avatar -
    boris24
    Jelovnik 4. dan: kocka šećera 7g = 28 kcal, tost 10g = 40 kcal, litra soka = 440 kcal, 2 dl jogurta = 124 kcal, mrkva = 12 kcal, jaje = 80 kcal, 25 g mladog sira = 20 kcal, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.