Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Debela17
    Debela17
    bravo..ja bi htijela smrsavit 10 kg..jer mi moze ko rec kak..ili ponudit kakvu pomoc...molim vaas..:)
  • Default avatar -
    Tanja_
    super:-) ja bih 5 kg barem...ali kakooooooooo.....
  • Default avatar -
    slatinica
    Joj meni pa nikakva filozofija....uopće ne razumijem zašto je to teško....još su mi najbolji oni koji bi par kila pali pa ne mogu...a ovi preko deset to rješe bez problema....moj tata je u dva mjeseca pao 14 kg...i sad sam …prikaži još!
  • Avatar sakiiii
    sakiiii
    bravo :)
  • Default avatar -
    Sanja1977
    A kako?????????
  • Default avatar -
    Marbil
    hehe sanja ti si vjerojatno nova ovdje :) radi se programu mršavljenja koje zdrava krava provodi sa cijelim timom striučnjaka! Evo možeš cijelu priču pogledati na http://zdravakrava.24sata.hr/rubrika/2/dijeta-vitalnost/mrsavimo-zajedno-2/
  • Default avatar -
    marzenka1964
    Zašto i mi ,pritom mislim na nas obične ljude ,ne bi dobili priliku da uđemo u jedan takav program mršavljenja...jer za takvo što ionako nemamo sredstava...vjerujem da se sa mnom slaže većina naših čitatelja...poz
  • Default avatar -
    magdalena_24
    Pa mislim da je Saša bila odabrana u taj program kao obična čitateljica! Tako je mogla biti bilo koja od nas koja se prijavila.
  • Default avatar -
    Sanja1977
    Hvala Marbil, i sama sam kasnije vidjela da sam prerano postavila pitanje. Kada sam kasnije pregledala cijelu stranicu, sve mi je bilo jasno. U svakom slucaju hvala i pozzzzzz
  • Avatar nataniel
    nataniel
    super!12 kg bez gladi.bravo!cestitam!ima stranica di se mozete sami informirati kako do zeljene tjelesne tezine.stranica je super!povirite je 5 min i dosta toga cete nauciti.kad je povirite posaljite dojmove.:-) sirimo dobar osjecaj!:-) www.natocoach.webs.com upisite skroooz gore u www. pozz.
  • Default avatar -
    Ukrina
    Ah "nevjerovatnih" 12 kg u 2 mjeseca??!! I još "premašio" sva očekivanja nutricionista!! Ma daj Roberte i sa tim se još hvališ??! Ja sam smršavio u 2 mjeseca 25 kg, sa 105 na sadašnjih 80 kg!! 42 su mi godine.. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.