Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    smokvica
    draga ana rasplakala si me :) (ali suze radosnice )drago mi je da ti se ostvario san to je ujedno san svih nas koji imamo problema s dioptrijom a i s novcanikom,jer uza sve ove super popuste i svu kalkulaciju …prikaži još!
  • Avatar svijetlanah88
    svijetlanah88
    I JA BI HTJELA DA MI SE TAKVO ŠTO DOGODI I DESI BILA BI SRETNA ALI KAKO
  • Default avatar -
    realist
    Ajde da se i ja javim, da ne bude da je ta operacija savršena bez velikih rizika, bar se to tako reklamira. Uglavnom i ja sam operiran sve to, samo ja sad jedva vozim u sumrak i navečer, manja oštrina. …prikaži još!
  • Default avatar -
    realist
    Naravno, drago mi je da je Ani sve prošlo savršeno kako tvrdi, ali nije svima prošlo savršeno, ne znam da li je to priroda te procedure, ili određene klinike ne biraju pažljivo svoje pacijente i idu na sigurno radi smanjena komplikacija.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.