Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar israela
    israela
    ova dijeta zvuči poprilično kao preporučljiv način života e za svakoga samo što za održavanje postignute forme je potrebno više ugljikohidrata da se metabolizam nebi trajno narušio. inače kao dijeta je vrlo učinkovita i najzdravija.
  • Default avatar -
    rosi30
    Pozdrav.Drago mi je kada čujem da je netko uspio skinuti kilograme,jer sam i sama ta koja se bori s kg.Počela sam raditi na sebi več puna 2 mjesca trčim.Na početku je to bio horor,teško,želja za odustajanjem,ma što če to meni,ali …prikaži još!
  • Avatar svijetlanah88
    svijetlanah88
    meni bi trebao neki čaj da smršavim imam 70kg i teško hodam
  • Avatar Bucak
    Bucak
    Eh, za Vigicu znam što se dogodilo - "klik" u glavi - prebačena sklopka, s položaja "debljam se" u položaj "mršavim" ... Dogodi se ponekad slučajno, ponekom to uz trud u osnovnom dijetnom režimu uspije s namjerom, ali ljudi rijetko …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    bez znoja nista
  • Default avatar -
    bojan_b
    Kad jednom shvatiš što je tvome tijelu potrebno nikakve dijete ti neće biti važene! Samo poslušaj svoje tijelo
  • Avatar nina20117
    nina20117
    evo i ja sam vec 15 dana na zdravoj prhrani dorucak rucak i vecera do 18h vjezbe svaki dan sa orbi-trekom po pola sata i evo vec 3 kg dole!!!!!!
  • Default avatar -
    Nadyfit
    Ja se ovako hranim vec godinu dana i vjezbam 3x sedmično i tako održajem kilažu super je ta dijeta a normalno da nema trbušnjaka bez znoja ali nema ni trbušnjaka ako vježbaš a ne hraniš se zdravo.
  • Default avatar -
    vigica
    Molim vas neko pojašnjenje,naime,smršavila sam u kratkom vremenu preko 20 kg,a nisam bila na dijeti,na neki način sam promjenila način prehrane,napominjem da nisam bolesna,jer mi je krvna slika nakon gubitka kg postala savršena,nakon par mjeseci sam dobila 2-3 kg,no,još mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirela22
    Vigica bravo!!! Nije ni meni jasno kako si to uspjela :-) pa ako bi to mogla malo podrobnije pojasniti - ne biti na dijeti a smrsaviti 20 kg, uz promjenu prehrane morala si se baviti nekom aktivnosti? zahvaljujem
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    pločice bez vježbanja??? sve ove dijete i kojekakvi čudotvorni napitci, juhice samo su zavaravanje... trebamo samo slušali svoje tijelo i zadovoljavati njegove potrebe...
  • Default avatar -
    bojan_b
    Joj curke, čaj je bzvz... odite šetetati u početku, pa ubrzajte ritam... dok se tijelo ne aktivira će trajati... Nemojte se zavaravati!
  • Default avatar -
    shalala
    svijetlanah88, počni sa zelenim čajem. ali moraš znati da nije čaj taj koji će ti omogućiti vitku liniju ako ti i dalje ustraješ u svojim lošim navikama po debljinu.
  • Default avatar -
    Dexion
    Nekako me zbunjuju ovih 6. obroka, nekako po meni logicnije je kada nam organizam osjeti glad da torosi ove "naslage sala - rezerve", kada bi covjek stalno jeo, zar se nebi debljao?
  • Default avatar -
    Dexion
    Hvala Zdrava kravico uz tebe sam srsala 5.g Treba covjek da jede zdravo i da jede malo ali da ga zasiti i "drzi". Bez vjezbe i znoja nista!
  • Avatar indica
    indica
    Za čvrste trbušne treba raditi trbušne vježbe,to je bar jasno svakome.A što se tiče ove prehrane, mislim da je dobra.I ja se tako hranim ( osim što ne jedem maslac od kikirikija).
  • Default avatar -
    qualis
    ja sam izbacila samo kruh iz prehrane i ne jedem poslije 18 sati ( pomalo vježbam - točnije kada mi se da) trbušnjake još nemam, ali 6 kg sam skinula u mjesec dana.
  • Default avatar -
    dorrina
    ova dijeta je odlična jer uopće ne osjećam glad :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.