Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    grubbyy
    Meni osobno nije teško prestat pušiti dok sam u društvu nepušača. Ali pola mog društva jesu pušači i onda je teško reći ne. Pogotovo dok smo na kavi, ajme kakva je to kava bez cigareta...ajmee. Jedini užitak u danu je …prikaži još!
  • Default avatar -
    maliteo
    Ja ne pušim vec 12 dana, a bila sam pusac skoro 17 godina. Zanimljivo, uopste mi nije problem gdje s rukama, samo ih pustim niz tijelo, ili drzim casu, eventualno se igram sa nekim secerom koji se dobije uz kafu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    ahoy
    11. Uzmi joystick i raspali po igrama
  • Default avatar -
    tea29
    ja pokušavam i pokušavam...al je jednostavnije odustat i nać neki izgovor...mislim da je problem što ja u biti ne želim prestat pušit,više su grugi razlozi(financijski) i ne mogu u glavi složit jednostavno rečenicu ja želim prestat pušit..i svi oko mene …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.