Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Inich
    Inich
    naprosto je tužno koliko je ovaj zadnji komentar pesimističan - sigurna sam da se čovjeku s takvim stavom ni ne može desiti bolje ...
  • Default avatar -
    deyooo
    "Što god nosila prilikom spavanja, skini sa sebe uoči njegovog buđenja. Kad mu zazvoni budilica, čekat će ga primamljivo iznenađenje." - slažem se, ali zasto bi se ja budila prije njega...??? nema sanse...
  • Avatar Frederik
    Frederik
    Meni treba 10 minuta da dođem k sebi kad se probudim, ne bi ni primjetio da je draga gola :)
  • Default avatar -
    shatzi
    "Čak i ako su mu šale bezvezne, srdačno im se smij. Muškarci vole dobivati priznanja za svoj humor" - da, to je sigurno istina, samo je bed ako mu šale nisu stvarno smiješne, jer se ne mozes bas dugo smijati …prikaži još!
  • Default avatar -
    RACEMUS
    Ne postoje zlatna pravila, niti uspješna veza, ljubav traje tri godine, a sve ostalo je navika
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.