Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    pricalica
    Super, baš ću isprobati!
  • Default avatar -
    martina1311
    Prekrasno, osvjezavajuce i moram priznati vrlo zdrava verzija palacinka!!! Hvala na rceptu, pravim ih prvom prilikom!! :D
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    hvala martina. ovo je onak okvirni recept, ti tu stavis brasno koje volis, blitvu ili špinat, mlijeko kakvo želiš, sir, povrće isto, al kombinacija je mrak, uz čašu hladnog bijelog vina sjedneš na balkon i uživaš! samo ne pretjerivat ;)
  • Default avatar -
    MissW
    Aaaaa, da se pohvalim napravila sam ih jučer za frendove! Večera je bila odlična i svi su pohvalili recept!!!
  • Default avatar -
    vila2
    super recept,isprobala danas pravila sam bez jednog glavnog sastojka bez jaja jer je sin alergićan i bilo je jako ukusno hvala za recept moji su oduševljeni!
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    drago mi je da vam se sviđai meni je drago da sam ih napokon odlučila napraviti jer ih sad pravim svaki tjedan i svi su odusevljeni. što bolju kašu od blitve narpravite, to će palačinke biti više mrak zelene boje! …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.