Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    green_pee
    Svako jutro jedno jaje organizmu snagu baš i ne daje. .-))
  • Avatar papillonzg
    papillonzg
    Koji super recept!!
  • Default avatar -
    tinatina
    Super recept za moju kćerkicu koja voli promatrati kokice, a nikako ne voli jesti jaja, ali zato sam sigurna da bi joj se ovako pripremljana jaja svidjela i još u obliku kokica! :)
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Moj dečko me stalno zeza da ne znam kuhati - ovo bi ga ostavilo bez teksta! Odlična ideja, lijepo izgleda i zdravo je!
  • Avatar Majica
    Majica
    Znate ono, kada netko obožava kuhati zdravo, ali mu više ponestaje ideja?! E sa ovim receptom ste meni danas stvarno poljepšali dan i jedva čekam, da probam napraviti ova ˝jaja˝ :) Hvala vam puno puno!!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Do petka 8. travnja u 14 sati ostavi komentar na članak, jer dva najbolja komentara Makronova nagrađuje sudjelovanjem na radionici kuhanja "Uskrsni blagdanski stol", koja se održava sljedeći utorak 12. travnja!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.