Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    magdalena_24
    Ja sam svoje napokon kupila prije godinu dana, a želim ih od malena! Sad živim na Jarunu pa guštam! Samo sam još uvijek prijetnja za ostale prolaznike :D
  • Default avatar -
    magdalena_24
    Ovo je predobra stvar! Ja se trudim s tim rolama već neko vrijeme al mi jednostavno ne ide :) Kočenje mi je najveći problem! A stvarno bi htjela naučiti jer su jako praktične...
  • Default avatar -
    navaha
    obozavam rolanje i kao klinka ljeta sam provodila rolajuci se :) uskoro planiram kupiti nove..jedva cekam :D
  • Default avatar -
    Jelena115
    Odlučila sam,kupit ću role i naučiti rolati!
  • Avatar Cerana
    Cerana
    jednom prilikom sam pročitala da su role štetne za koljena i da iskrivljuju noge..te da nisu toliko dobar sport...prevedeno....gubljenje vremena
  • Avatar anabiond
    anabiond
    Odoh i ja po njih ako ce mi dignut guzu
  • Default avatar -
    Whitney
    Joj ja obožavam role, i stalno sam ljeti na Jarunu i Bundeku, i ja isto imam problema s kočenjem pa se zaustavljam pomoću stupa,drva nekog tipa, ili kolegice kada idemo zajedno. mislim da se je najbolje rolati u paru. ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanja11
    samo sam htjela ostaviti komentar što se tiče da nema biciklističko-rolerske staze na Jarunu, ima je, ne znam da li je ovo stari članak pa tad nije bilo..ali ja se redovito rolam na Jarunu te potvrđujem da je ima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    ima staze na jarunu i to jako dobre. ako ste početnik možda bolje da nejdete sami jer ćete se samo odfurati u nepoznato :))) da nije bilo tete koja se šetala nebi mogla ustat :))) ja bih rađe negdje nabavila …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.