Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    S obzirom da diskusija koja se razvila nije povezana s temom članka i nije u duhu Zdrave Krave, od ovog trenutka komentiranje na članak više neće biti moguće.
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    puno puta sam se pitala gdje je problem pa mu se u sest mjeseci promjeni cijeli personal,sad mi je jasno, tesko je i u ovoj krizi raditi za izrabljivaca i zmiju
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    puno puta sam se pitala gdje je problem pa mu se u sest mjeseci promjeni cijeli personal,sad mi je jasno, tesko je i u ovoj krizi raditi za izrabljivaca i zmiju
  • Default avatar -
    zdravi_zivot
    ljudi vide kakvi su njih dvoje gadovi pa odu,cula sam da im je ducan u areni propao,pitam se zasto??!!!!!!!!
  • Default avatar -
    zdrava_bicina
    Ma kakav gospodin,to je gad a Romina njegova gadura-LJUDI BJEZITE IZ GARDENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    zdravi_zivot
    prijateljica mi je pricala o toj debeloj,mislim da je rekla da se zove Martina,rekla je da joj samo nogice(nogetine)vire iz Dominikovog i Romininog anusa!!!!
  • Default avatar -
    kolesterol
    Zovu se Marina i Martina,njihove radnice koje tlace sve ostale djelatnice te im zabijaju noz u leda.
  • Default avatar -
    kolesterol
    E MOJA ROMINA,DALEKO SI TI OD EKOLOSKOG ZELENOG I ZDRAVOG ZIVOTA!!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    Draga Romina, drago mi je da si ti osobno ekološki osvještena ali se pitam zašto tvoji dućani nisu?Naime,bila sam kupac i znam da se otpad ne odvaja,da se sve baca u istu kutiju-karton i najlon,voće i povrće,održavaš prostor sa proizvodima …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    pa ljudi moji to je prestrasno,u soku sam pogotovo da se netko tko se pretstavlja kao gospodin i drzi tako prestizan asortiman ponasa kao zadnja nekulturna seljacina????? pa od kud je taj izgmizao???? nacula sam u kvartu(susjetstvo Dezeliceve)da je lik …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    a i ona debela bahata radnica koja se jedva krece po ducanu bi mogla odustati od cvaraka
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    a ova druga je ona histericna anoreksicarka,pa ta je cijelo vrijeme tamo vristala i napuhavala se kao puran a debela je sljepo sljedila,cccccccc..Nego ne mogu a da ne prokomentiram one sladolede i voce, pa to je prestrasno,sve trulo a sladoledi …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravi_zivot
    Moram priznati da su BIO-BIO ducani puno ljepse uredeni i puno je ljepsa i zdravija atmosfera nego u Gardenu.
  • Default avatar -
    zdrava_bicina
    U potpunosti se slazem s tobom,Gardenovi ducani su zadnje smece,roba se ne skladisti pravilno a da ne pricam o tome kako izrabljuju djelatnike prekovremenim radom.Jedna djelatnica mi je cak rekla da drzi i neprijavljene ljude,da ne isplacuje place redovito i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravi_zivot
    Gardenovi ducani su zadnje smece,Romini i Dominiku treba zabraniti rad jer su to takva izrabljivacka smeca kakve svijet nije vidio,kupovala sam tamo a i prijateljica mi je radila za te prokletnike,sta se tamo desava ljudi moji to ni vjerovat ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    kolesterol
    Djevojka mi je tamo radila skoro godinu dana,smrsavila je 8 kila i ima problema sa kicmom zbog teglenja robe,kad im stigne roba iz Italije moraju istovarivati kamion,naravno sve rucno,spustati ju u podrum i deklarirati,ni to ne bi bio problem da …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravakravetina
    pa ljudi moji to je prestrasno,u soku sam pogotovo da se netko tko se pretstavlja kao gospodin i drzi tako prestizan asortiman ponasa kao zadnja nekulturna seljacina????? pa od kud je taj izgmizao???? nacula sam u kvartu(susjetstvo Dezeliceve)da je lik …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.