Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luela
    luela
    o vegetarijanstvu često razmišljam, argumente "za" onih koji to propagiraju smatram valjanima, ali iskreno, niti se želim odreći, niti mislim da bih izdržala bez mesa u potpunosti. i zato mi je zgodna alternativa jesti manje mesa (koju prakticiram uspješno), umjesto …prikaži još!
  • Default avatar -
    lukav
    fora članak
  • Default avatar -
    Ivona88
    Osobno sam imala tu cast biti na predavanju dr. Melanie Joy u Osijeku! Vrlo zanimljivo i poucno iskustvo nakon kojeg imam drugacije poglede na stvari oko sebe, od tada vise ne jedem meso niti imam potrebu za njim!
  • Default avatar -
    dorina1961
    OK, dragi moji vegetarijanci i zadrti mesojedi! Kada će više oni koji su izabrali da budu vegetarijanci i vegani pustiti nas mesojede na miru i ne prikazivati nas kao dasmo kriminalci među ljudskom vrstom. To što će netko jesti je …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.