Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Mate78
    Imam iskustva recimo :). Da djeluje na potenciju, ali moras ga piti vise mjeseci, i onda krene sve svojim prirodnim putem. To nisu kapsule koje ces popit 2 i rijesit problem. Ali dugorocno ce ti itekako pomoci kod potencije
  • Default avatar -
    Lenoo1
    Brat mi pije sad već 2 kutiju Regen50 Strong, i poboljšanja ima. Dali nastaviti i dalje ili treba pauza?
  • Default avatar -
    Renatica
    Mislim , odnosno pretpostavljam da ste zadovoljni s Regen50. Ocu sam kupila prije par mjeseci ovu jaču verziju Regen50 Strong. Tata je jako sretan i zadovoljan jer više ne odlazi često na wc i mirno spava.
  • Default avatar -
    Filipovic
    Upravo naručio Regen50 kapsule za problem učestalog mokrenja. Nadam se da je to i riješenje :)
  • Default avatar -
    premium5
    Ja sam kupio regen50 strong i pijem nekih tjedan dana,ali za sad ne vidim neko poboljsanje...pise da pomaze kod upale prostate i problema sa erekcijom sto i je moj najveci problem.Dal mi moze neko reci dal mu je regen 50 pomogao oko toga ?
    • Default avatar -
      violeta91
      Mom mužu je pomoglo tek nakon mjesec ipo, nemoj da odustaješ. S obzirom koliko dobrih sastojaka ima od ekstrakta sabal palme, afrička šlijva, bundeva, kopriva, likopen iz rajčice. vitamin c, vitamin e itd. da sad ne nabrajam sve, nema sumnje …prikaži još!
  • Default avatar -
    alkunstek
    Problemi s mokrenjem mogu biti dvostrani.Urološke ili neurološke prirode.Nakon svih urologa i potrošenih novaca ,a bome i lijekova problemi sa stalnim mokrenjem,bolovima pri mokrenju,isprekidanim mlazom nisu prestajali.Nakon 6 mj. teške patnje naiđem na članak Dr.Grbavca o problemima mokrenja i otiđem …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.