Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    srxa
    upravo sam jedna od tih mladih ljudi koji se nalaze na prekretnici, završetak srednje škole, priprema za fakultet i ova vaša kolumna me je malo pogurala i istina je dakako da je podrška najmoćnija metoda za promjenu nečijih uvjerenja, hvala …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    zelim smrsat 25kg
  • Avatar mimiii
    mimiii
    Veliko poštovanje,hvala ako odvojite vrijeme za pročitati ovaj tekst..dešava mi se da sam u fazi života kada se osjećam totalno pogubljeno..doduše doživela sam smrt oba roditelja u par dana,promenila mjesto življenja(neophodno),sve je novo, nepoznato.. druge okolnosti od životnih do materijalnog …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.