Komentari 16

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    smokvica
    ksenija mi je i prije a naravno i sad bas lipa :) cestitke Ksenci :)))
  • Default avatar -
    mirela22
    Pila sam caj tjedan dana po 1,5 l dnevno i umjesto da smanjuje osjecaj gladi kako je navedeno na pakiranju kod mene djelovao obrnuto...ja stalno gladna...:((( Kakva su vasa iskustva???
  • Default avatar -
    sanja68
    isto kao i ti mirela22 stalno sam gladna, otvorilo mi apetit i udebljala sam se,...
  • Default avatar -
    sanja68
    isto kao i ti mirela22 stalno sam gladna, otvorilo mi apetit i udebljala sam se,...
  • Default avatar -
    sanja68
    isto kao i ti mirela22 stalno sam gladna, otvorilo mi apetit i udebljala sam se,...
  • Default avatar -
    sanja68
    onda definitivno trebaju promjeniti reference koje su napisali na čaju.... međutim ja redovito i vježbam i idem na masaže,....međutim rezultata nema...
  • Default avatar -
    nina0407
    Sanja ,vjerojatno ipak unosiš puno kalorija a da toga nisi možda niti svjesna a kao i ja trebaš puno truda da se tek naslute rezultati. Meni su kilogrami počeli padati tek kada sam uz dijetu počela ujutro vježbati tibetance i …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja68
    ma nije stvar kalorija,niti vježbanja, ja to radim redovito, ovo ljeto sam dosta plivala i radila, kretanja je bilo napretek,.. Stvar je u tome, što sam se sa 60 kg popela na 63 i to htjela skinuti (bilo je dosta …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Meni su tako počeli problemi sa štitnjačom. Sve manje sam jela a debljala se. To nije težina od 100kg ali sam 10 navukla.Koristim i lijek ali su mi tibetanci jako pomogli i vježbati ću ih dok sam živa.Oni potiču na …prikaži još!
  • Default avatar -
    aquila
    uz teretanu i aerobik 3 puta tjedno ja pila obični nezaslađeni čaj od kamilice 3-4 puta dnevno i u zimskom periodu dakle neka 4 mjesea skinula 16 kg......pa eto, možda može i s kamilicom :)
  • Default avatar -
    sanja68
    ma stvar je u tome šta su ovo dani kad se okupljamo navečer i družimo. ,alo se više pojede, malo više vina i alkohola popije, pa vas onda ovakva reklama dovede u zabludu...... kod mene je možda i drugi efekat, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ticpetric
    slazem se sa ssoljom, kupile caj mama i ja, isto tako, koliko god ga pile uopce ne tjera na mokrenje a kamoli na mrsavljenje, nikakav ucinak, apsolutno nikakav. Trosenje novaca... puno bolji ucinak mi je imao caj od breze, blago …prikaži još!
  • Default avatar -
    ssolja
    Što se tiče ovoga čaja , mogu izjaviti slijedeće.Osim što nema veze sa mršavljenjem, poseban je i po tome što čak nemaš ni nekakvu veliku potrebu za mokrenjem premda ga piješ kao lud. Moja majka je popila toga čaja za …prikaži još!
  • Default avatar -
    dijanana
    Neznam djevojke kako vi ali ja pijem Ella's ćaj vec tjedan dana izgubila sam 2 kile i naravno cesto bjezim na wc , želudac me cak ne boli kao prije i nisam gladna . Pijem ga prije jela tokom jela …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja68
    isto kao i ti mirela22 stalno sam gladna, otvorilo mi apetit i udebljala sam se,...
  • Default avatar -
    nina0407
    Ksenija mi je odlična glumica i šarmantna žena. Sama je izjavila da je uz čaj bila na dijeti i da je vježbala. Niti od jednog čaja se ne može smršaviti a jedino zeleni čaj malo ubrzava metabolizam i čisti jetru. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.