Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nika213
    amarant imaš za kupiti u konzumu, bio& bio dućanima a za ostale ne znam- to ti je žitarica u rangu prosa, zobi itd. - ja ju s prosom kuham kao kašu ujutro, jako ti je sitna i mora se kuhati
  • Default avatar -
    smokvica
    a kakve su to zitarice od amarantha?dali ih ima kupiti kod nas?i zna li netko sto je to amaranth upoce?neka mi oproste oni koji znaju na mom neznanju :/
  • Avatar Deuteria
    Deuteria
    Danas svašta ima u medijima vezano za ishranu,ali ne paše svakom sve što je navedeno,zato isprobajte sve i ostanite na onom što mislite da vam odgovara! Amen.
  • Default avatar -
    smokvica
    @nika312 hvala :)
  • Default avatar -
    Karmela_
    Ovo je katastrofa, da jedan nutricionist savjetuje ljude da jedu soju i neprerađene žitarice. Ne mogu vjerovati, žitarice i kad su odlično tretirane, namakane nisu poželjne za naše tijelo, a tek kada su neprerađene. Bilo bi puno korisnije kad bi …prikaži još!
  • Avatar Electric
    Electric
    @Karmela - HAHAHA pa ja ću umrijeti od smijeha, oprosti! Evo, ja sam vegetarijanka već 10 godina i između ostalog jedem soju i neprerađene žitarice i pogodi što - nisam nikada bila zdravija. priznajem da se svašta radi i s …prikaži još!
  • Default avatar -
    karamela60
    Mislim da smo svi pomalo opterećeni dijetama i "zdravom" hranom...ma gdje da biljke rasle zemlja je zatrovana ako ničim onda oborinskim padalinama ili se truje permanentnim dohranjivanjem umjetnim preparatima. Odavno nema "zdrave" hrane. Ništa više ne miriši i nema okus …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.