Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mikacipek
    savrseno!!! BRAVO!!!
  • Default avatar -
    janas
    čestitam!
  • Default avatar -
    vsalai
    Čestitam... Mislim da si rijetko tko to danas može priuštiti (zbog financija, a i mjesta stanovanja). Poslije tog tretmana jednostanvo možmo "staviti zube na klin" i ne debljati se jedno vrijeme :-)))
  • Default avatar -
    mahalkita
    to bi bilo lijepo...
  • Default avatar -
    jeger
    Sva sreca pa ovo nije reklama i cijela prica da je istinita - mos mislit ! Gdje su slike bez hlaca da vidimo da vise nema celulita?! Cista prodaja magle!
  • Default avatar -
    zmaja
    HA HA HAAAAAAAAAAAAAAA:) ovak nekaj smiješno nisam dugo vidjela:) svi znamo da nema nikaj mukte:) bit će takva tjedan dana dok ne počne papat...:D
  • Default avatar -
    smokvica
    a cijene znam da su velike ali me isto zanima,btw stvarno gdje je slika bez trapki?
  • Default avatar -
    Angieee
    Zanima me cijena tih tretmana, jer brijem da mjesec dana košta cca 3.000 kuna u najboljem slučaju, čim oglašavaju da daju na rate na kartice. Na webu nemaju cjenik usluga, nego samo da odobravaju popust na gotovinu i da se …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Na web stranici LPG Endermospa postoji cijeli cjenik, ako ga ne možete naći, evo linka: http://www.lpg-endermospa.hr/pdf/ponuda%20tretmana.pdf
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.