Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NCIS
    NCIS
    Prelijepa gesta od Vas... Teško se odlučiti za bilo koji dar, ali morala sam izabrati za ono što mi je najnužnije... Nadam se da ću biti jedna od sretnica, ali ako i ne budem, drago mi je što ste odlučili …prikaži još!
  • Default avatar -
    bosio
    Hvala Vam na lijepim i korisnim poklonima :) Još samo da bude sreće da jedan i dobijem!
  • Avatar Hellmell
    Hellmell
    Ja bi poklon!!!!!!!
  • Default avatar -
    vana11
    Lijepi pokloni! Voljela bi biti jedna od dobitnica.
  • Default avatar -
    Snjegulica57
    Teško se odlučiti. Svi pokloni su primamljivi.
  • Default avatar -
    ksenchica1801
    super darivanje :)
  • Default avatar -
    ljiljanal
    uh kako bi lijepo bilo dobiti poklon za rođendan ;)
  • Avatar romana9
    romana9
    Super pokloni ! :)))
  • Default avatar -
    marica89
    stvarno lijepi pokloni za ući u novu godinu, a set posuđa bi mi stvaarno dobro došao ! :) :*
  • Default avatar -
    snjeska83
    sve najbolje svima :). iskreno mislim da ste trebali ograniciti da se svako prijavi max 4 put, koliko su i nagrade a ne neograniceno,al just mine opinion :)
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    Nadam se da će mi se sreća osmiješit nakon svih igara što su bile,ja čekam svoj usisivač!juupi!
  • Default avatar -
    Latoya
    Sa zdravom kravom u zdravu Novu godinu!
  • Default avatar -
    bijelakava
    Predobre nagrade.Nadam se...
  • Avatar listopad
    listopad
    Zdravoj Kravi zelim Sretnu Novu 2015. godinu I uspjesan rad kao I do sada. kako sam umirovljenica, ruke me bas I ne sluze vise kao nekada, aparat za tjesteninu bi me jako obradovao. hvala na paznji.
  • Default avatar -
    nina0407
    Sretnu i uspješnu Novu godinu želim svima! Sebi želim da nakon toliko vremena,tisuće prijava napokon nešto i osvojim.
  • Default avatar -
    ibartolovic
    Odlične nagrade! Voljela bih osvojiti jedno od ovih pomagala jer su zaista korisna, a u mom bi domaćinstvu svakako bila iskorištena. :)
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    Sretnu i uspješnu Novu 2015 zdravoj kravici!neka smao tako nastavi,i razveseljava nas sa svojim nagradama,koje su odlične i za svaku pohvalu.A sada nestrpljivo očekujem objavu dobitnika.
  • Default avatar -
    sanjasb88
    Sretnu i uspješnu Novu godinu svima uz puno novih tema i savjeta, te puno novih nagrada da ostanemo lijepe i fit!! :-)
  • Default avatar -
    broc333
    Puno zdravih komentara i svako dobro u 2015.zeli vam jedna brocka nevista!
  • Default avatar -
    mare3108
    Sretnu i bezstrsnu Novu godinu želim od srca svina!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.