Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zelena_vilenjakinja
    a što je s onima koji ne mogu jesti mlijeko i mliječne proizvode? je li npr dobar doručak ako se umjesto mlijeka sa žitaricama uzme sok od svježe iscijeđene naranče?
  • Default avatar -
    shalala
    Svako jutro jedem zobene pahuljice sa mlijekom. Koliko je dovoljno istih za doručak a da se unesu svi potrebni vitamini i minerali? Je li to šalica, pola šalice ili nešto treće?
  • Default avatar -
    sandra39
    Mislim da je najbolji dorucak od cjelovitih zitarica u kombinaciji sa nemasnim mlijecnim proizvodima, ili sojinim mlijekom koje je opet preskupo:-(...Uz cjelovite zitarice moze sok od svjezeg voca, mozda dodatak prirodnog meda i malo orasastog voca-badem, orah, ljesnik...Ja svoje jutro …prikaži još!
  • Default avatar -
    aquila
    Meni isto ne odgovaraju baš previše mliječni proizvodi ujutro ( ali zato jer sam sad trudna) pa si ja skuham jabuku....smiksam ju u kašu i dodam voćne muesle...meni je to super!!!
  • Default avatar -
    nja_nja
    Žitarice se uvijek mogu jesti u kombinaciji s voćnim sokovima, rižinim ili zobenim mlijekom (koja, doduše, prilično koštaju). Moje omiljene kombinacije su muesli s čokoladom i mlijekom, cornflakes s probiotičkim jogurtom ili pak kuskus sa svježim voćem.
  • Avatar ribica_zg
    ribica_zg
    Mene jako zbunjuje jedna stvar- na kraju clanka pise obavezno ubaciti jednu vocku, a to sam procitala i u knjizi o mediteranskoj prehrani, u kojoj se takodjer predlaze konzumiranje voca poslije obroka. No medjutim na Internetu se nerijetko mogu naci …prikaži još!
  • Default avatar -
    manjara
    E moji nutricionisti. Kravlje mlijeko , sirovo neobrano je puno zdravije od obranog , obrađenog mlijeka koje se samo tako zove, a daleko je od izvorne sirovine.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.