Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sogica
    umjesto recepata čitatelja sad će nas ova Helena gnjaviti s tim nejestivim glupostima
  • Default avatar -
    mirjana15
    izgleda predivno, sigurna sam i da je ukusno, a uz to i zdravo ;)
  • Default avatar -
    smokvica
    @mirjana15...ako je zmiksano u blenderu onda ne izgleda ovako kao na slici...
  • Default avatar -
    mirjana15
    smokvice, a kako bi trebalo izgledati? dio je smiksan to se vidi...ostalo je u domenu estetike slike i dekoracije :D stvarno ne vidim u čemu je problem. Koliko vidim i Zdrava Krava i Helena drže do kvalitete slike i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    iveek
    Ja sam ovo ljeto otkrila da se tikvice mogu jesti sirove, to mi je bilo otkriće ljeta. Kako ih inace volim jesti, ovo me dodatno oduševilo da su mi čak fine i sirove.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.