Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tanjazd
    Da li je istina da ptice u kući(u mom slučaju papige tigrice) nije zdravo držati dok imaš malu dijecu? Žašto ako je to točno? Hvala
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ja imam Nimfe..za nimfe znam da se ne preporucuju djeci manji od 10.godina jer su agresivne dok se ne naviknu. Proces navikavanja (tj. dok ti sama ne pridje) traje do godinu dana. Tigrice su za manji uzrast jer se brze …prikaži još!
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    imas stranicu http://www.avikultura.com/ pa vidi koju papigu imas i sta kako gdje...druga stranica o papigama je : www.papigice.net Nadam se da sam ti pomogla. :) Pozdrav
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.