Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    kaj se pravite važni.....ako niste skontali do sada .....mene trenutno svi poznaju!!! Još malo i iz paštete skačem ;))))
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    anio1 pa znaš da je tak..drugačije ne može i ne smije biti....čekaj još malo s ponosom ,da vidiš koliki će biti u 7. mjesecu kad prošećem po plaži..... ;)) da prošećem....protrčim...
  • Avatar Mikoyan
    Mikoyan
    Postala si prava cyber zvezda!!!
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    to sam si željela cijeli život......moš' mislit ;) .......
  • Default avatar -
    anio1
    Lijepa moja Saša!!!! Tako sam ponosna na tebe i znam da ćeš ovo super odraditi.
  • Avatar Mikoyan
    Mikoyan
    anio1,a ti poznaješ Sašu? I ja je poznajem...Hihihihi...
  • Default avatar -
    cipelic
    Sretno....i ja sama trebam skinuti minimalno 20 kg....tako da sam uz tebe milion %
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    hvala cipelic....eto možda te nadahnem pa i ti preuzmeš inicijativu i uhvatiš se u koštac sa kilama.Kad odlučiš i kreneš nije to tako ni teško kako se čini ;) Mada ,moram priznati uz ovoliku pomoć koju ja dobivam od cijelog …prikaži još!
  • Avatar Inexia
    Inexia
    Draga Saša, čujem da ti super ide i da već ima rezultata, super tako sam ponosna na tebe. Samo tako nastavi dalje, puno te ljudi komentira i puno nas je uz tebe i to ti sigurno daje snagu. Hvala ti …prikaži još!
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    Hej,hej Ines :) Da, ima rezultata i to za mene iznenađujuće dobrih.Izgubila 5 kg ,nisam mjerila obujam ali mora da se dosta smanjio kad sam kupila traperice čak 2 broja manje!!!!! Da ne pričam o tome kako se odlično osjećam.....faaantastičnoo! …prikaži još!
  • Avatar Inexia
    Inexia
    Draga Saša, ajme to su fantastični rezultati...Pa dva broja manje hlače nakon koliko? Mjesec dana? A imaš još mjesec..Isuse Bože pa to je predivno!!! A moraš znati da je i prvih mejsec dana adaptacija tijela na drugačiji naćin života, dakle …prikaži još!
  • Avatar meggi
    meggi
    sretno!!! :))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.