Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeSee
    DeeSee
    Svaka čast...sretno i sigurna sam da cete uspjeti...go go go :)
  • Default avatar -
    Akane
    Sretno,pomalo vam i zavidim.....uvijek sam na nekakvoj dijeti ali bez rezultata....zato samo naprijed,držim vam fige:)))))))
  • Default avatar -
    batanona
    Saša i Robert na dijeti, baš lijepo, jer imam barem virtualno društvo. Debela sam po prilici kao i vas dvoje, jer opasno sam se približila stotki, na mojih 171 cm. Kad samo promislim što sam napravila od sebe u zadnjih …prikaži još!
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    Batanona ako se tako loše osjećaš onda ti je stvarno vrijeme da se posvetiš sebi.Znam po sebi,sada mi je bilo krajnje vrijeme da se pokrenem i ne mogu ti opisati koliko mi ova akcija znači.Koliko sam novih stvari saznala! Uvijek …prikaži još!
  • Default avatar -
    batanona
    Bog Sasha015 :-) i hvala na podršci. Idemo zajedno u skidanje viška? Skupa sa ovima koji su već krenuli? I na svakih 5kg se javljamo? Ja ću barem pokušati i nadati se uspjehu. bye
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    hej batanona ! pa ja sam ta koja je već krenula....Ja sam Saša iz naslova :))) Sad si ti na redu ;))))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.