Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mateja13
    Bilo bi jako lijepo kada bi nam netko odgovorio na pitanja :))) Kako vidite ima nas puno sa sličnim problemima.... Nadamo se skorom odgovoru, hvala.
  • Default avatar -
    tbucevic
    zanima me gdje se mogu kupiti kapi i čajevi o kojima pišete u kolumni
  • Default avatar -
    colicsanja
    Pročitala sam članak i nije mi baš jasan jer imam nekoliko manjih mioma od koji jedan submukozno koji mi pravi najviše problema ali kako do tih kapi o kojima se piše u članku . u kojem omjeru napraviti čaj od …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinamm
    Kristrina, imam također iste simptome kao i ti, nažalost imala sam hpv virus, cin III.. koji se na neko vrijeme potpuno povukao ali sada opet ista stvar, odnosno opet se aktivirao a povećani iscjedak praćen neugodnim mirisom je prvi znak …prikaži još!
  • Default avatar -
    dr_med_ksenija_krajina_pokup
    Drage moje čitateljice (pacijentice) pokušat ću odgovoriti na vaša pitanja. Grupirala sam ih. Kao prvo, sve o čemu pišem, pišem iz svog 23 godišnjeg iskustva i rada s fitoterapijom. Svi proizvodi o kojima pišem su moji proizvodi. Uvijek ih pripremam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pegava
    Zdravo, imam jedno pitanje. Da li se hpv virus može otkriti papa testom ili ne. Ginekolog mi je rekao da može, a ovamo s druge strane na internetu većina govori da ne može. Zbunjuje me sve to. Papa test mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravakrava37
    dobra večer, vidim da je ovaj članak već dugo neaktivan, no ja svejedno budem pokušala postaviti pitanje dokotorici dr.med kseniji krajini pokup. Poštovana,konkretno me zanima da li se žarišta endometrioze ( 3 žariša veličine 1-2 mm prema mokračnom mjehuru,odmah iza …prikaži još!
  • Default avatar -
    mateja13
    Imam problema s miomima, prije dvije godine sam operirana i sada su se ponovo pojavili... Zanima me gdje se može nabaviti čaj koji opisujete u svojoj kolumni. Hvala :)
  • Default avatar -
    zelena696
    Postovana, imam velikih problema sa kondilomima. Vracaju mi se 4. put i to na svake dve i po godine. Poslednji put sam ih skidala pre mesec dana i sada su mi izasli ponovo. Molim Vas da pojasnite kako tacno spremiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    kristrina
    postovana. kako da se rijesim vaginalne bakterije. imam problem sa odlaskom ginekologu. prijavljena sam kod ginekologa koji je na jako lošem glasu a kod drugih navodno nema mjesta pa se ne mogu premjestiti. imam pojačan vaginalni iscjedak pracen neugodnim mirisom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    Da li je tacno da nevenova krema...kada zena "maze" dolje...da samo povecava bakterije..ako jeste zasto?
  • Default avatar -
    tehnicar
    Nakon nekoliko pretraga otkrila sam da imam hpv viskokog rizika i cin1. Nakon korištenja beta glukana i maticne mliječi u roku od dva mjeseca nalaz papa je normalan. sad me zanima sto s partnerom koji nemam nikakvih vidljivih promjena?? posjetili …prikaži još!
  • Default avatar -
    bico
    Što je od biljnih pripravaka (čajeva ili kapi) dobro uzimati da PAPA test ostane uredan? Mislim da je preventiva uvijek dobra, pa iako je PAPA uredan. Hvala
  • Default avatar -
    lipajele
    ŠTO JE KONOPLJA I ZAŠTO JE TA BILJKA ČUDOTVORNA I LIJEČI SVE ŠTO JE KONOPLJA,PA UPRAVO TO JE VEČINI LJUDI TA BILJKA NEPOZNANICA,NEZNALICE JE TRETIRAJU KAO DROGU DOKTORI I FARMACIJA KAO ZABRANJENI LIJEK DANAŠNJEG DOBA,U OVIM TEKSTOVIMA I VIDEU KOJE …prikaži još!
  • Avatar Ana217
    Ana217
    Pozz, mući me hpv već 2 do 3 godine. Imam konstantne iscijetke koji su svakodnevni i veoma neugodnog mirisa. Probala sam svašta od raznih vaginaleta do tableta, stvarno svašta i ništa nije pomoglo. Ja bih Vas molila savijet možda za …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.