Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ona.zna
    Najbolji i provjereni lijek. Narezati cesnjak na sitno,uzeti vaticu natopljenu kantarionovim uljem (uljem gospine trave),u malu gazicu staviti cesnjak i tu vatu,svezati tako da se napravi kao tampon i preko noci staviti u rodnicu. Ponavljati 2-3 noci i sve prolazi. …prikaži još!
  • Default avatar -
    dajun
    Molim Vas, kako da napravim te biljne kapi od kadulje i nevena ? Pozdrav
  • Default avatar -
    katarina22
    da li bi uložak natopljen prokuhanom ili popurenom kaduljom polučio ikakav učinak? ili tampon natoplje kantarionom? čula sam dobre stvari o vrkuti ali ne mogu je nikako nabaviti. Zahvaljujem na odg
  • Default avatar -
    wileda
    Upravo imam problem sa vag. gljivicama,koje se pojave samo kad je doba ovulacije.Ima li gdje za kupiti u Osijeku gotovi pripravci o kojima ste pisali?
  • Default avatar -
    tvin
    preporučam da pijete čaj od vrkute. meni je rijesio mnoge probleme. barem malo proučite na internetu o njemu
  • Default avatar -
    tvin
    čaj vrkuta ima za kupiti u ljekarnama. Meni je stvarno pomogao tako da rado dijelim pozitivna iskustva :)
  • Avatar stela0200
    stela0200
    koliko max moze kasnit menga zbog gljivica??? helllppp :((
  • Default avatar -
    smucalica
    Jogurt na hig.ulosku ili tamponu.
  • Default avatar -
    martina787
    Možete li navesti recepte za čaj, odnosno u kojem se omjeru u čaj stavljaju koje biljke i koliko bi ga dugo trebalo pripremati? hvala
  • Default avatar -
    carpediem
    Meni je češnjak jako pomogao! Navodno su i masline jako dobre u sprečavanju gljivičnih infekcija pa kombinacija maslina punjenih češnjakom ne može biti loša...
  • Default avatar -
    mira4m
    etr. ulje čajevca u neko bazno ulje(maslinovo ili kantarion)za uloške ili tampon, u prehrani slatko nikako, svaki dan bar malo svježeg bijelog ili crvenog luka pojesti
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.