Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Ayame79
    Vlatka...... svaka čast ^^
  • Default avatar -
    sanda26
    Potpuno se slažem s Vlatkom,savjeti su Vam smiješni!?!?
  • Default avatar -
    ajvana
    moram potpisati vlatkin komentar. mene takoder ovi i 10 000 do sada objavljenih savjeta na ovu varijantu uzasno vrijedjaju kao inteligentno bice. svi mi znamo kako spremati i sto jesti, no najveci je problem to provesti. ne zato jer nismo …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Podrška Vlatki, na hrabrosti i otvorenosti. Svi mi dobro znamo šta bi smijele jesti a šta nam škodi. Trenutno sam na Metabolic dijeti-platila sam 700 franaka da bi mi putem krvne analize napravili tabelu sa dovoljenim i nedozvoljenim namirnicama. Uspijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    vlatka1984
    Ja sam apsolutno za međusobnu podršku. Točno znam kak vam je. Ja svaki dan čvrsto odlučim da idem na dijetu i sve je super do negdje 21 sat. E onda me uhvati glad i potamanim sve kaj ima u frižideru …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirabel
    www.istineilaziohrani.blogspot.com
  • Default avatar -
    vlatka1984
    Postovani, vasi savjeti na pitanja citateljica su potpuno beskorisni i kao da su pisani za male debile. Zar vi stvarno mislite da su ljudi retardirani i da ne znaju da treba jesti kuhano a ne przeno i da treba jest …prikaži još!
  • Default avatar -
    nameless
    potpisujem vlatku u svemu,prema vasim odgovorima na temelju problema citateljica moze svatko pisat savjete jer svi mi to znamo jako dobro,ali jako je tesko prilagoditi prehranu onome ko ima napadaje gladi.pisem iz vlastitog iskustva jer sam i ja imala taj …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Naši stručnjaci uvijek daju savjete u najboljoj namjeri i pokušavaju vam pomoći da usvojite zdrave prehrambene navike. Naravno savjet nutricionista u nekim slučajevima nije dovoljan pa ti Zdrava Krava preporučuje da svakako potražiš i savjet psihologa ukoliko trebaš dodatnu podršku, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.