Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    damac
    Dok sam živjela s roditeljima jedva sam čekala vikend, da moji odu u vikendicu, pa da mogu uživati u junk food-u (doduše, sama sam ga pripremala). Ali sad sam se toga nauživala, a imam i sina od 3 godine, pa …prikaži još!
  • Avatar suzica25
    suzica25
    Hrana oduvijek ima važnu ulogu u mom životu.Što zbog ljubavi prema hrani i kuhanju koju mi je prenijela majka na čemu sam joj zahvalna,što zbog moje bolesti gdje ključnu riječ ima prehrane.Kako sam sa sela i kako imamo svoj vlastiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    kristinche
    na zdraviju prehranu me svaki dan potiče moj omiljeni portal Zdrava Krava na kojem čitam korisne i poučne članke o prehrani. mnoge nezdrave namirnice više ne konzumiram, a počela sam jesti neke zdrave, koje mi je preporučila moja kravica!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.