Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dorrina
    i ja bi takav trbuh!!!
  • Default avatar -
    shalala
    vježbaj svaki dan, bilo što samo vježbaj. pazi na prehranu. ovisi o tvojim godinama i rezultat će doći prije ili kasnije, ali će doći :) ovaj članak je reklama.
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Ja sam skinula sam interneta dvd za piloxing, vjezbe izgledaju ok, ionako sam planirala pocet vjezbat pa bas da probam ;)
  • Avatar loveless
    loveless
    @Fishes: imaš link gdje si skinula dvd? :D
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Samo upisi u google piloxing dvd torrent download, mislim da je drugi link. Skines 7 rar filova koje spojis :)
  • Avatar luela
    luela
    što li sve neće izmislit :) meni se ne čini baš nešto. uostalom, nije uopće toliko stvar u tome što ćeš vježbati, nego trebaš vježbati redovito plus naravno malo na prehranu pripaziti. a lana je sad skroz otišla u fitness …prikaži još!
  • Avatar anamarijad
    anamarijad
    Ja ne mogu pronaći nigdje za skinuti, što god pokušam svugdje je izbrisano :| @Fishes - Ajde pliz ostavi neki link
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.