Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    anitakrajinovic1
    Nema više sidenja na rivi od sada samo coffe to go i 10 krugova!!i meni će dobro doći :-))
  • Default avatar -
    ddomazet3
    podržavam sve sudionice ali najviše Petru jer je tako mlada i tako simpatična a još i iz Splita.Nadam se da ćeš uspjeti skinuti višak kilograma i biti zadovoljna.Želim ti puno kilica doli i držim ti palčeve.Naprid Petra!!!!
  • Avatar mala_roza
    mala_roza
    svaka čast.... sretno sa uvođenjem promjena... najbitnije (i ujedno najteže) prominit loše navike,ali možeš ti to!!!!
  • Default avatar -
    kace
    Nadam se da ćeš uspjeti u svojim namjerama i da ću ja nešto zajedno s tobom naučiti. Hrabro naprijed, držim ti palčeve!
  • Default avatar -
    cosmopoltan
    samo naprijed
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Branka, kad krene nova sezona Mršavimo zajedno na portalu ćemo objaviti članak o cijelom projektu te prijavnicu koju je potrebno ispuniti za sudjelovanje. Još nismo odredili točan datum kad će biti, ali ćete svi na vrijeme bit obaviješteni :)
  • Default avatar -
    brankazg
    cure kako se prijaviti kao ove hrabre cure? kako da se prijavim pa da i ja smršavim? hvala...
  • Default avatar -
    brankazg
    zdrava krava hvala puno... pusek...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.