Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Nanji
    odlično, paket za poželjeti
  • Default avatar -
    dajanaj
    ja sam poslala pianje na info@zdravakrava.hr. i kaze mi da je pogresno unesena adresa kako to a volila bih sudjelovat u nagradnoj igri
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga dajanaj, newsletter ti je uspješno poslan! Provjeri svoju spam poštu, možda je zalutao :) A odgovor mi pošalji kao odgovor/reply na taj isti mail! Sretno!
  • Default avatar -
    dajanaj
    BAS BI MI JEDAN TREBAO ....IDEALNO SUPER PAKET JE EXTRA
  • Default avatar -
    Katarinanis
    da li se moze naci i u srbiji
  • Default avatar -
    seny1
    Pozdrav, mogu li ikako znati zašto mi nije stigao mail za nagradnu igru "Osvoji zimski poklon paket Strath"
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga seny1, newslettere s nagradnim pitanjima dobivaju samo oni registrirani korisnici koji su prilikom registracije označili da žele primati newsletter. Ukoliko želiš ubuduće i ti primati, molim te javi mi se putem maila na info@zdravakrava.hr.
  • Default avatar -
    Ljiljana4
    Kvasac
  • Default avatar -
    kike_15
    moze meni to na mail?
  • Default avatar -
    bambi22
    fin paketić, ako trebate besplatnu degustatoricu stojim na raspolaganju :-)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga kike, isto kao i seny, ukoliko želiš ubuduće primati newsletter, molim te javi mi se putem maila na info@zdravakrava.hr.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.