Komentari 2

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Svakodnevne situacije su mis tresne,uz dvoje male djece,premalo novaca,nezaposlenost potrebno je imati dosta strpljenja,koje ja često nemam nažalost.......već odavno sam rekla da ću prije nego šta rodim ići na jednu radionicu ili bar na neke psihološke razgovore kako bih bila …prikaži još!
  • Default avatar -
    petrab1207
    Godinu dana radila sam jako lijep posao, ali imala sam vrlo "teškog" šefa. Morala sam dati otkaz (a vlada kriza; ni iznadprosječna plaća me nije mogla zadržati) zbog neprestanog vrijeđanja, izderavanja, omalovažavanja i nepriznavanja mojeg truda na poslu. Neprestano sam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.