Komentari 27

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    pa3sha
    Zbog sijedih moram bojati kosu svaka 3-4 tjedna... ne trebam ni reći koliko to oštećuje moju kosu, stoga uvijek biram boje bez amonijaka, sa što manje štetnih sastojaka, što prirodnije...
  • Default avatar -
    pakelja
    iskreno ne volim se farbati , ali me sram kad vidim onaj izraslinu sijedih vlasi ,a jos me vise sram kad sa nekim razgovaram ne gleda me u oci negu u taj razdeljak sijedila.... puno mi opada kosa nakon farbanja...i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Nisam se nikada bojala, a razlog je upravo taj jer sam se bojala da će mi ta kemija ošteti kosu i da više neće izgledati tako prirodno. No, sada i za to postoji rješenje. :-D
  • Default avatar -
    kiky038
    Imam veliku želju osvojiti prirodne boje za kosu jer se nikad nisam bojala radi straha da će mi obične boje za kosu napraviti štetu,a prirodne boje bi sigurno isprobala..isto tako razlog je i mama koja godinama neuspješno traži idealnu boju …prikaži još!
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    Meni treba ova boja jer sam zbog sve većeg stresa počela dobivati nenormalno puno sijede kose i to me rastužuje jer sam 90. godište, a imam određenu odbojnost prema ovim umjetnim bojama koje još uvijek uspješno zaobilazim. Volim sve prirodno …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanabajec91
    Imam 23 godine i farbam se od 16, a sijede sam počela dobivati sa 18 ! Kosa mi je kao gnjezdo od lisice. Nemogu ju vezat jer pada još više, nemogu ju imat raspuštenu jer se vide rupe po glavi. …prikaži još!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Poštovani, lijep pozdrav. Ovu prirodnu boju za kosu voljela bih osvojiti za svoju mamu koja se godinama bezuspješno farba u pepeljasto plavu boju. Osim što joj je kosa oštećena od dugogodišnjeg bojanja, još nije uspjela postići željenu boju kose niti …prikaži još!
  • Default avatar -
    anamarija1234
    Vrlo mi je važno da proizvodi koje koristim u njezi kose nisu testirani na životinjama te da ne sadrže štetne sastojke. Kod boja za kosu na našem tržištu proizvod takvih karakteristika je gotovo nemoguće pronaći stoga sam jako sretna da …prikaži još!
  • Default avatar -
    bbi
    nastojim biti što bolja prema svojoj kosi i što manje ju "častiti" sa štetnim sastojcima jer se farbam več 20-tak godina, a lijepa kosa je najljepši ukras svake žene :)
  • Avatar imeime
    imeime
    Pokoja sjeda vlas jednostavno mi ne daje izbora i počela sam bojati kosu uobičajnim bojama iz trgovina,ali nakon izvjesnog vremena, moja kosa je postala suha i ne baš lijepa.Moram prikriti sjede vlasi, i zbog toga bi željela isprobati Hair Wonder …prikaži još!
  • Default avatar -
    Natasa15
    Već duže vrijeme koristim kanu umjesto umjetnih boja, a naročito sada u trudnoći. Problem je što je sijedih sve više tako da ću s vremenom morati prijeći na nešto trajnije, po mogućnosti što prirodnije i sa minimumom štetnih sastojaka.
  • Default avatar -
    MAHOVINA
    Evo da i ja napišem par riječi u vezi Hair wonder prirodne boje za kosu. Upoznati smo da je izgled kose, odnosno sama dlaka kose jedan od pokazatelja zdravstvenog stanja, što znači da i nju treba dodatno i kvalitetno hraniti …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Treba mi prirodna boja za kosu da mi prekrije prirodnu boju kose - sijedu!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Meni treba prirodna boja da mužu obojam kosu pa da mi opet bude mladolik.
  • Default avatar -
    barbaralll
    Imam 63 godine i cesto bojim kosu zbog sijedih i izrata. do sad sam isprobala razne boje i proizvodjace i mislim da je vrijeme da se okrenem prirodnim bojama koje nece ostecivati moju ksu i kojima cu naravno ostati vjerna …prikaži još!
  • Avatar ivanah23
    ivanah23
    cesto bojim kosu i voljela bih konacno isprobati nesto prirodno od cega ce moja kosa izgledati zdravo i sjano , da se za mnom okrenu kad prodjem ulicom i da ponosno kazem da je moja tajna u Hennaplus prirodnoj boji za kosu;))
  • Default avatar -
    gogilix
    Meni treba prirodna boja za kosu jer je provjerana a ja sam alergicna na sve ostale boje a farbam kosu u smedu nijansu Auburn iz razloga sto imam 38 god. a na glavi barem 60% sijedih vlasi.
  • Default avatar -
    stanli
    želim živjeti zdravo i u harmoniji s prirodom te se što manje izlagati neprirodnim kemikalijama - a sjede vlasi "vrište"
  • Avatar ellasky
    ellasky
    U ponedjeljak punim 33 godine.Farbam se već 17 godina.U početku je to bila mladost-ludost,ali sad moram jer imam već dosta sijedih vlasi.Voljela bih isprobati prirodne boje za kosu i ako su stvarno tako dobro kao što navodite u članku,sigurno bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinaant
    inače koristim ove boje..trudim se što prirodnije njegovati kosu jer sam prije dvije godine uslijed velikog stresa izgubila jako puno kose, uz to imam i dosta sijedih vlasi... jako sam zadovoljna ovim bojama za kosu jer njeguju, a i dobijem …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.