Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    I....? Kaj se čeka? ;))))
  • Default avatar -
    emmasandra
    meni je dosao stari e mail za nagradnu igru?! koje je pitanje za ovu?
  • Avatar Gosha
    Gosha
    meni je došao imeil za nagradnu igru? koje je pitanje za ovu ?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Greškom je poslan newsletter s netočnim informacijama, ali par minuta nakon poslan je ispravak. S obzirom da je nagradno pitanje isto u oba maila, u obzir ćemo uzeti svaki vaš odgovor, bilo da ste odgovorili na prvi ili drugi newsletter. …prikaži još!
  • Avatar Gosha
    Gosha
    došao mi je još jedan imeil poslje prvog ali i dalje neznam koje je pitanje ?
  • Default avatar -
    jasnadc
    Nisam dobila mail sa pitanjem.Registrirala sam se na dan objave nagradne igre.Mogu li sudjelovati?
  • Default avatar -
    lobica
    kada će biti objavljeni dobitnici?? danas ili ??
  • Avatar cvexter
    cvexter
    da, da, radoznali smooooo :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dobitnike ćemo objaviti tijekom dana :)
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    :))) pozz :))) ugodan dan swima :)))))))
  • Default avatar -
    lobica
    jooooj...tko će dočekati dobitnike... :) taman kupila novi krevet i sad da vidimo jel me prati sreća...ili ću morati kupovati madrac...baš bi mi dobro došao sad za Božić....:) :) objavite,objavite,objavite !!! :) :) :)
  • Default avatar -
    labica
    koliko ste poslali mailova? ja ovaj put jako malo
  • Avatar cvexter
    cvexter
    lobica i labica... :) se poznajete ili su nickovi slučajnost? :)
  • Default avatar -
    labica
    ja sam prva tu s mojim nickom. nemam pojma tko je kolegica.
  • Default avatar -
    labica
    Zapravo mislim da je bezveze što se radi modifikacija tuđih nickova jer ovo nije site na kojem smo svi "Gost", "gost" ili što li već drugo, nego ima svoju svrhu. Nismo ovdje da trkeljamo bezveze zbog viška vremena. Uostalom, u …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.