Komentari 36

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    rtina
    Već nešto više od godinu dana se pokušavam hraniti što zdravije, u početku mi je dobro išlo, a rezultati su bili i vidljivi. U posljednjih nekoliko mjeseci imam želju za još jednom promjenom. Željela bi naučiti pravilno primjeniti sirovu hranu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninashpina
    Sirova hrana = čista priroda! Mislim da se nakon prelaska na raw food način prehrane čovjeku počinje otvarati jedan potpuno novi svemir,kako u njemu samome tako i u njegovoj okolini. Čistoća tijela, uma, snaga duha i pozitivna energija, sklad s …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Rado bih naučila kako pripremiti hranu na taj način. Jedini način koji znam jest sirovo voće i razne salate blago začinjene koji su nam neizostavni dio ručka ili večere. Vodim se po načelu: doručkuj kao kralj, ručaj kao građanin i …prikaži još!
  • Default avatar -
    anastasija0702
    Bit ću iskrena- alergična sam na gluten te sam iz tog razloga i zbog bolesti štitnjače počela proučavati alternativan način izlječenja. Čitala sam neke knjige o sirovoj ishrani i pokušala preći u potpunosti na nju no to sen akon negdje …prikaži još!
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    prije 3 godine sam shvatila da moram početi gubiti kile jer mi je postajalo sve teže nosit se sa svojom težinom i svojim tijelom. i tada nekada se promijenio moj pogled na hranu. uz pomoć nutricionistkinje sam u neku ruku …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Slušala sam predavanje Lene i Darka u Splitu i stvarno su me oduševili, nažalost i promotivna cijena, po kojoj se tada knjiga prodavala, za mene je puno, s stvarno bih je htjela :)
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Nedavno sam počela uvoditi radikalne promijene u svoju prehranu jer su mi dijagnozirali preddijabetes. Od tada čitam sve što stignem vezano uz zdravu prehranu. Prvu promijenu koju sam primijetila nakon uvođenja više sirove hrane je to da mi više ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Volim sirovu hranu, posebno voće i povrće. Htjela bi znati pripremati ju na svakakve načine, stoga mislim da je ova knjiga dobar uvod za to. Imam i volju i želju, ali nemam potpuno znanje u pripremi raznih jela od sirovih …prikaži još!
  • Default avatar -
    meliJ
    Jako se loše osjećam u posljednje vrijeme i shvatila sam da je hrana ključna za zdravlje. Princip pripremanja sirove hrane mi se jako sviđa. Počela sam spremati zelene sokove, želja mi je da naučim i više.
  • Default avatar -
    a92
    bok! :) ja sam studentica. što znači da: - ne znam kuhati - nemam novaca za plaćanje privatnog kuhara - nemam vremena za kuhanje - nemam uvjete za kuhanje što vodi do slijedećeg: - mogu se doživotno hraniti u pekarama …prikaži još!
  • Default avatar -
    days
    Ove godine mi je dijagnosticitan lupus,konzervansi mi strasno smetaju,a zeljela bih nauciti ukusukusno pripremati sirovu hranu
  • Avatar sadako
    sadako
    Uskoro završavam fakultet i vjerojatno napuštam majčinu kuhinju te naravno hranu iz studentskih restorana. Nisam ljubiteljica kuhanja no volim pripremati salate i sve što je svježe, jednostavno i brzo za pripremanje (posebno još ako je hladno jer osvježava i daje …prikaži još!
  • Avatar Vanesa18
    Vanesa18
    Imam veliku želju otkriti neki "novi" svijet kuhanja, jer sam baš u fazi učenja kuhanja, te otkrivanju novih recepata. Također sam uvela korištenje klamatske alge,te pokušavam krenuti zdravijim načinom prehrane,te smatram da bi mi ta knjiga pomogla u mom napretku …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    Sve manje i manje mesa jedem,htijela bi u ovoj knjizi pronaći još veču inspiraciju za prelazak na sirivu i zdravu hranu.
  • Default avatar -
    LEONA8
    Činjenica je da živimo stresno,da jedemo nezdravu,kaloričnu hranu,vrijeme je da se nešto učini-za svoje zdravlje.Svi bi htjeli živjeti što duže,što kvalitetnije,što zdravije,ako ova kuharica to ne nudi,ne znam tko onda nudi.
  • Avatar kitkat
    kitkat
    pozdrav svima :) tako ste me usrecili objavom da poklanjate knjigu "snaga sirovog" o kojoj stalno pricam obitelji i prijateljima i prva je na mojoj listi zelja vec mjesecima. zbog promjene nacina zivota sve vise uvodim sirovu prehranu (i moji …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.