Komentari 20

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    CarrieB
    Strah od poroda!! Prvi porod je bio stravičan i...nakon 10 godina odlučila ponovo zatrudnijeti, slušam i čitam isključivo lijepa iskustva s poroda pa nema razloga da i moj drugi ne bude jednako lagan i lijep :)!
  • Avatar gudica23
    gudica23
    Pobijedila sam strah od toga što nosi budućnost. Zbog nekih teških životnih situacija, bilo me strah što nam donosi sutra. Međutim, shvatila sam da nam život ne može donijeti ni blizu toliko loših stvari, koliko nam donosi lijepih i sretnih …prikaži još!
  • Default avatar -
    dzuli
    Svakodnevno se suocavam sa strhovima i izazovima koje nam namece najlepsa uloga u zivoru - oditeljstvo. S obzirom da sam strucnjak u oblasti obrazovanja i vaspitanja dece, svakodnevno se suocavam sa pitanjima, ako sam uspesna u poslu, da li sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    an112
    Hmm.... definitivno strah od životinja, kao malu ugrizo me pas i užasno sam se bojala psa, ali ne samo njih nego i drugih životinja ali s vremenom kako sam postajala veća i dobila malo štene i brinula se za njega …prikaži još!
  • Default avatar -
    bigi
    pobijedila sam svoj strah od visine - skočila sa Šibenskog mosta (bunge jumping) u 45.god života :)) imam i diplomu u kojoj piše : pobijedili ste svoj strah i skočili sa 40m visine :))
  • Default avatar -
    Sanja500
    Hm, upravo sam pročitala da je neka ženica navela strah od poroda, koji sam i sama htjela napisati. Osim što je moja priča ipak malo drugačija, Naime, oduvijek obožavam djecu i ranije sam govorila kako bih zaista voljela imati troje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Pobjedila sam strah da se izborim za sebe na poslu,i kažem nadređenima i kolegama na poslu što mislim.Shvatila sam ako se sa nečim ne slažem ,da imam pravo to i reči ,bez potrebe povisivanja glasa,vrijeđanja i sl....ili straha od otkaza.Krenula …prikaži još!
  • Avatar bobica10
    bobica10
    'Učini svakoga dana jednu stvar koja te plaši' Ova recenica mi je odmah privukla paznju i zaintrigirala me. Jednostavno ima snagu i moc da odjekne i da zainteresira. Stoga, navela me na razmisljanje, odlucila sam staviti na papir stvari koje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dvaplusdva
    Pobjedila sam svoj strah od duboke vode. Kao dijete sam se skoro utopila i zaboravila na to. Nikako mi nije bilo jasno zašto se tako panično bojim duboke vode. Čim sam došla u vodu do vrata uvijek sam se vraćala …prikaži još!
  • Default avatar -
    Clara25
    Ja sam oduvijek bila ona sramežljiva i strašljiva curica koja se bojala sama sebe! Tek na faksu sam ozbiljno počela raditi na tome i borila se protiv svojih strahova. Inače sam stalno mislila kako ljudi samo mene gledaju, kako prate …prikaži još!
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    Možda ovaj strah i nije tako jako velik kao neki drugi strahovi, ali mene je bilo strah :(. Moj strah je bio vezen za nešto što mislim da većina ljudi zazire, to je zubar. Naravno zubar/zubarica nisu tako strašne osobe …prikaži još!
  • Default avatar -
    marmax
    Ja se svojega najvećeg straha, a to je strah od visine još uvijek nisam uspjela riješiti. Čak i sama pomisao na visinu u meni izaziva nelagodu i tjeskobu. Strah od visine još vučem iz ranog djetinstva. Kad se god nađem …prikaži još!
  • Default avatar -
    IPERKUSIC
    Strah...taj grozni neprijatelj , koji me prati iz trena u tren...Znam, znam...moram se boriti, ali ponekad sam umorna i baš bih se prepustila...Ali sad žurim...nemam vremena...spremam svoj strah duboko u džep i neka čeka neko drugo vrijeme...jer ja sam sad zauzeta!
  • Default avatar -
    AROMAJASMIN
    ŠTO, DA SVAKI DAN UMREM???
  • Default avatar -
    dzuli
    Svakodnevno se suocavam sa strahovima i izazovima koje nam namece najlepsa uloga u zivotu - roditeljstvo. S obzirom da sam strucnjak u oblasti obrazovanja i vaspitanja djece, svakodnevno se suocavam sa pitanjima, ako sam uspesna u poslu, da li sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel07
    Strah od bolesti.. Cijeli zivot sam, kad god sam cula za neku bolest, stavljala sam to na stranu - to se meni ne moze desit.. A sve iz straha od bijelih kuta, tmurnih boja zidova i straha da ja to …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Pobijedila sam strah od visine! A shvatila sam da se bojim kad sam visila na stijeni i zablokirala - ni lijevo ni desno. Da nisam duboko udahnula i nastavila s penjanjem još i danas bih visila na toj stijeni. Ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    vivone
    Moj najveći strah je bio strah od javnog nastupa. A baš obavljam takav posao gdje stalno moram nešto pričati pred drugima. To su valjda životni apsurdi koji nam zapravo pomažu iako mi u početku mislimo da je to katastrofa. U …prikaži još!
  • Default avatar -
    dotoressa
    Nekada sam imala strah od ptica, ne, nije povezan s gledanjem filma „Ptice“. Nisam si mogla objasniti taj osjećaj: kad sam vidjela jato ptica na nebu, osjetila sam ubrzan rad srca, ubrzano disanje, suhoću u ustima, napetost u mišićima. Poslije …prikaži još!
  • Avatar pilki
    pilki
    Ja sam nedavno počeo osjećati strah od pomisli na smrt. Ne znam zašto, ali toliko je danas crne kronike u novinama i svakakvih nesreća oko nas, da sam se počeo pribojavati za sebe i svoje bližnje. Uvijek kada bi mi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.