Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kaledonija
    Zanimaju me iskustv aljudi koji su prali s oraščićima!
  • Default avatar -
    smokvica
    draga kaledonia ti podji mozda ti curke u ducanu pojasne upotrebu pa cu i ja biti zadovoljna proizvodom...kazem ti mozda sam u necem pogrijesila neznam???
  • Default avatar -
    inan
    http://www.novilist.hr/Info-Fun/Zanimljivosti/Slovenci-otkrili-Prirodni-deterdzenti-ne-peru-rublje
  • Default avatar -
    smokvica
    ja sam razocarana ali nemoj da te to pokoleba mozda ih nisam koristila kako treba pa mi nista nije opralo poslala sam im upit za koristenje ali nitko mi se dosad nije javio mozda sad hoce
  • Default avatar -
    kaledonija
    Šteta da nisi zadovoljna, baš danas idem u bio& bio i mislila sam ih kupiti. Malo ću pričekati možda se još netko javi da je zadovoljan
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.