Komentari 47

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LeaJ
    Moja mama je moja najbolja prijateljica. Rekla sam joj za ovaj natječaj. Bila je oduševljena: „Kad bismo baš mi osvojile taj SPA vikend, bilo bi to genijalno: SPAsile bismo se od stresa na tri dana i otišle SPAšavati narušenu ravnotežu …prikaži još!
  • Default avatar -
    dora1978
    O kako bi ovo bilo dobro osvojiti, otići na vikend, zaboraviti na sve probleme i odmoriti dušu i tijelo, pa u nove pobjede. Pa onda okrenimo kolo sreće!!!!!
  • Default avatar -
    riba0203
    Poštovani, voljela bih osvojiti ovaj spa vikend da povedem meni dragu osobu koja je upravo izgubila kucu u slavoniji zbog poplava, stoga vas lijepo molim da ja budem sretna dobitnica :)
  • Default avatar -
    emilina
    kako osvojiti?gdje se nalazi pitanje?bilo bih idealno nakon svih ovih stresova i guzva!
  • Avatar pag
    pag
    Ah,šta reći? Kako se za nagradu boriti,a potom je i osvojiti. Zašto baš ja?
  • Default avatar -
    dijana986
    Poštovani, ja bih željela taj prekrasan odmor pokloniti svojoj majci, koja je po treći put postala baka. Zašto, zato sto nam svaki dan nesebično pomaže u podizanju svojih troje unuka. Svaki dan čuva jednog od njih , i pored svog …prikaži još!
  • Default avatar -
    dijana986
    Poštovani, ja bih željela taj prekrasan odmor pokloniti svojoj majci, koja je po treći put postala baka. Zašto, zato sto nam svaki dan nesebično pomaže u podizanju svojih troje unuka. Svaki dan čuva jednog od njih , i pored svog …prikaži još!
  • Default avatar -
    aba1957
    Jer mi to zaslužujemo
  • Default avatar -
    ivyblue
    Obožavam Mali Lošinj, tamo sam provela svoje djetinjstvo, uživala u najljepšim plažama... Sa sobom bih povela mamu, moju najbolju prijeteljicu jer ona to definitivno zaslužuje, a i bio bi to lijep poklon za rođendan koji slavi 17.06.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi svi, u obzir ćemo uzeti samo odgovore poslane odgovorom na newsletter. Provjerite svoje e-mail sandučiće i pošaljite odgovore. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    Mona35
    zašto ja nisam dobila newsletter za ovaj nagradni natječaj? :(
  • Default avatar -
    svjetlana2004
    Poštovani, nakon 8 godina medicinski potpomognute oplodnje, postala sam najsretnije majka blizanaca, koji sad imaju 4 godine. Veliko su veselje ali i obaveza, svakodnevni rad i nadasve aktivnost. Odmor s njima je aktivan od 0-24.... Pa, bismo moja prijateljicam koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Grda
    Poštovani, Recite vi nama, zašto moja prijateljica i ja ne bi dobile spa vikend na Lošinju. Imamo 60 godina i bavimo se sa sportom, ja trčim a prijateljica skija,a obje idemo i na nordijsko hodanje.Spa bi nam bio točka na …prikaži još!
  • Default avatar -
    dana0507
    Nisam nikad bila na Lošinju a odavno si priželjkujem, nisam si do sad stigla priuštiti SPA sat a o vikendu da ne govorim i kad vidim ovu fotografiju sa ležaljkama ispod borova mislim da bih mogla zaspati točno tu bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Ja bih strašno željela osvojiti nagradu i na tren se maknuti od svega.Mislim da nagradu zaslužujem a vidjeti ćemo tko je sretniji pa će uživati. SVAKAKO NEŠTO PREDIVNO!
  • Default avatar -
    Mery1982
    Sta reći više nego preksan hotel i pogled za maštanje ;))...Ja kada bih dobila a nadam se da budem išla bih s pijateljicom da se malo odmorimo od svega..dva dana za sebe to je danas veliki luxus...Prijateljicu sam upoznala u …prikaži još!
  • Default avatar -
    lukiluki
    http://www.24sata.hr/galerija/lifestyle/lonely-planet-u-50-tajni-europe-uvrstio-dva-hrvatska-bisera-369960/917151 to je to :)
  • Default avatar -
    nina0407
    Registrirana sam ali nisam dobila e-mail. Ranije sam dobivala bez problema.
  • Default avatar -
    kristinche
    čestitke dobitnici! nadam se da će se lijepo provesti!
  • Default avatar -
    Individualka
    Moja mama kaže da joj je još jedina želja otići nekako do MALOG LOŠINJA gdje je provela predivnu mladost tj. svake godine je ljetovala tamo s frendicama. S kime god prica uvijek to spomene. Jaaako joj to želim osvojiti. Vec …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.