Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lips1530
    Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
  • Avatar BigButt
    BigButt
    Uz ovaj jelovnik i tjelovježbu kapsule totalno nepotrebne.... sve je bolje prirodno :)
  • Default avatar -
    tzmalec
    Pozdrav! Sviđa mi se jelovnik, ali mene najviše zanima kada jesti te obroke, kako ih rasporediti vremenski?
  • Default avatar -
    nada131
    postovani,upravo sam dobila narucen paket malinie od sensilab-a gdje u uputama za koristenje stoji da se kapsule(2x1)uzimaju nakon jela pa me je sokiralo ovo u tekstu gospodicne-gdj-e,da ih uzima prije obroka.sad mi tek nista nije jasno.moze li mi tko odgovoriti …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga nada131, hvala na informaciji - kapsule Malinie uzimaju se nakon jela.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.