Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    romeo
    Ja imam 12 cm penis i nisam nešto zabrinut jer me to ne opterećuje. Neću dalje ni komentirati da ne napišem glupost.
  • Default avatar -
    mollyness
    erm da, gledam malo o ovoj fantastičnoj Amara-Charles Quodushka metodi, pa Wiki kaže: "Chuluaqui Quodoushka (CHOO-la-kway Kwuh-DOE-shka) is a collection of sexual techniques and theories developed and promoted by the Deer Tribe Medicine Society, a New Age new religious movement …prikaži još!
  • Default avatar -
    inujicsb
    Sve ovisi o raspolozenju
  • Default avatar -
    Dugi72
    Ma nisam baš siguran u sva ova stručna izlaganja.Supruga i ja smo 20 g.u braku,a u vezi 23g. i otpočetka je bio problem mog dugačkog penisa i to posebno odstraga bez obzira na uzbuđenost i ovlaženost vagine.Naime ja sam višlji …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.