Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sofia11
    Pozdrav, ja sam gdica SOFIJA ROSA. Iz Zagreba u Hrvatskoj želim dati pouzdano svjedocanstvo o tome kako sam dobio kredit od gospode Vladimire Financial Investor. Dobio sam zajam od 50000 €. NAPOMENA: Ona je pouzdana i autenticna Ako je netko …prikaži još!
  • Default avatar -
    Martina20
    igbinovia, i ponovo me učinio sretnom ženom da to kažem, sve mi se muž vratio sa puno ljubavi i brižnog srca ... svjedočim ovom sjajnom čarobnjaču za čaroliju. Ti si sjajan čovjek u ovome. svijetu i toliko mi značiš da …prikaži još!
  • Avatar ivanamirjana
    ivanamirjana
    on je pripremio čaroliju za mene i moj suprug me nazvao točno kad je doktor Osagiede rekao. On se izjasnio i rekao da me treba nazad, a sada ponovno sretno živimo posljednjih 9 mjeseci. Svi koji čitaju moj članak koji …prikaži još!
  • Avatar ŠefikDžaferović990
    ŠefikDžaferović990
    U braku sam više od 6 godina i bilo je strašno jer me je suprug zaista varao i tražio razvod, rastali smo se prije godinu dana i vratili smo se nakon toliko molbi za lijepim ljubavnim poklonima. Toliko volim svog …prikaži još!
  • Default avatar -
    hanah
    Zahvaljujući velikom čovjeku zvanom dr. Ajayi uspio sam dobiti mog muža nakon razdvajanja od 3 godine, moj prijatelj zvani georgette upoznao me je s njom jer joj je pomogao u pronalaženju dobro plaćenog posla s njegovim predačkim moćima koje mu …prikaži još!
  • Default avatar -
    MaraLucas
    Zovem se Mara Lucas i želim ovdje podijeliti svoju istinsku životnu priču o tome kako sam uz supruga uz pomoć dr. Ogundele vratio velikog čarobnjaka koji je svojim moćima vratio mog muža u roku od 24 sata, a ove čarolije …prikaži još!
  • Default avatar -
    Adisa22
    Želim podijeliti svoje prekrasno svjedočanstvo o tome kako sam se vratio svom mužu, želim reći ljudima na svijetu da je pravi čarobnjak na mreži i moćan je i originalan, Zove se Drigbinovia, Nedavno mi kao čudo! bez savjetovanja za brak …prikaži još!
  • Default avatar -
    PetraBurger
    Moje ime je Petra Burger i želim ovdje podijeliti svoju istinsku životnu priču o tome kako sam uz supruga uz pomoć dr. Ogundelea vratio svog čarobnjaka koji je vratio mog muža u roku od 24 sata svojim moćima, a ove …prikaži još!
  • Default avatar -
    ArianaCollins
    Zovem se ARIANA COLLINS IZ POLJSKE ... Suprug me napustio i bili smo razdvojeni 5 godina. Tada sam saznala da ima tajnu vezu s mojim najboljim prijateljem. Bila sam shrvana. Htio sam ga u svom životu jer ga volim, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anita10122
    Natjerao sam svog bivšeg ljubavnog partnera da se vrati ljubavi i vjeruje mi više nego ikada prije. Cijeli svoj život nisam mislio da bi ljubavna čarolija mogla vratiti mog bivšeg ljubavnika Mårtenssona, sve dok me prijatelj nije upoznao s pravom …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.