Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anasrce1
    anasrce1
    Velika sam ljubiteljica sauna i da imam više mogućnosti vjerojatno bih puno češće uživala u njihovom blagotvornom djelovanju koje nam pružaju. Moja miljenica među saunama je definitivno infracrvena sauna kod koje se umijesto pare koriste infracrvene zrake, no na žalost …prikaži još!
  • Default avatar -
    marebure
    Dosad nisam puno išla u saune,bila sam samo dva-tri puta u turskoj sauni i jednom u finskoj,ali ono što sam primijetila je to da sam se nakon izlaska iz saune fenomenalno osjećala. U zadnje vrijeme malo proučavam blagodati sauna, kupila …prikaži još!
  • Default avatar -
    ruzica123
    tretmani opuštanja su baš pravi za moju mamu. nas ima petero i 4 unuka . tako da je svaki dan pod stresom i ovo bi joj baš godilo . jako bi se obradovala a ja bih bila najsretnija jer sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinka1111
    vjerujem kako bi ova nagrada jako razveselila moju mamu koja po cijeli dan čuva svoje unuče dok sam ja na fakultetu...smatram kako bi joj jako dobro došlo ovo opuštanje od sve buke i galame unuka ali i od ostalih ukučana...ona …prikaži još!
  • Default avatar -
    jbrozini
    Pozdrav :) Neću duljiti i opisivati zadovoljstvo wellnes uslugama jer ih dosad nisam koristila, ali vjerujem da je "raj". Bar kratkotrajni za nas nježnijeg spola. :)Obično ne sudjelujem u nagradnim igrama i na ovu nagr.igru sam obratila pažnju sasvim slučajno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Niksla
    Kakko je vrati vitalnost i izgubljenu energiju cilj svih nas koji volimo i posjećujemo saune, kao iostale wellnes programe, smatram da prolazeći malu školu možemo samo naučiti kako što bolje i i kvalitetnije iskoristiti stečena znanja i iskustva sa svim …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.