Komentari 26

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    darkot
    Moje iskustvo nedavno.. Cijeli tjedan me desna sisa bolila, da mi nije bilo nimalo ugodno dojiti, da bi prije 10-ak dana ujutro (nakon što me cijelu noć bolila sisa) dobila temperaturu 38.9, bila sam uvjerena da sam nešto pokupila, jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    fairy8888
    Nema jastuka koji bi spasio moja leđa kad sam dojila... prvo bih vjerojatno trebala promijeniti krevet tj. trosjed. :( Ali pošto znam koliko boli kad se ukoče leđa i ne možeš se pomaknit ni lijevo ni desno,a suze naviru same …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijica1990
    Nemam djece ,ali na putu mi je prvo dijete .....trebam rodit 25.3 ....i jako bi voljelaa da mi omogućite taj jastuk .....:)) .....
  • Default avatar -
    valentinaeva
    Bio mi je najbolji, posuđeni prijatelj u prvoj trudnoći, spavali smo i grlili se cijeli dan i noć, a kad je došla beba kratko sam ga mogla zadržati. Čim je počela sjediti otela mi ga je i nije se micala …prikaži još!
  • Default avatar -
    danizgmaurimg
    Procitala sam clanak, i ostala iznenadjena sto sve mozes s tim cudesnim jastukom! Prva trudnoca koja se u proljece blizi kraju me je istinski promijenila i fizicki i psihicki, te kao zena koja je mislila da zna mnogo toga o …prikaži još!
  • Default avatar -
    rowan
    Znam kome je potreban jastuk za dojenje. Mojoj seki koja je trudna sa drugom štrudlicom i koja je i prvo dijete dojila. Par godina prije seke, ia ja sam svoju malenu dojila no uz velike probleme i poteškoće. No ustrajala …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.