Komentari 26

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    petrinjka33
    Poštovani, jako bih htjela osvojiti ovaj jastuk. Naime, majka sam dvoje djece a treće je na putu :) jako mu se veselim, ali znam da neće biti lako. Imam problema s bolovima u leđima i znam da će se kod …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Ostavi svoj komentar i napiši zašto bi baš tebi ovaj jastuk mogao pomoći jer najkreativniju čitateljicu ću nagraditi jastukom za dojenje s presvlakom!
  • Default avatar -
    smokvica
    ne ulazim u konkurenciju jer mi ne treba ovaj jastuk samo ga zelim nahvaliti i ishvaliti jer je meni jaaaako pomogao i u trudnoci i naravno poslije nje u dojenju a trenutno mom "ukocenom"zakonitom u sjedenju kod jaaaaako bolne kicme,dakle …prikaži još!
  • Default avatar -
    tina55
    ovaj jastuk mi treba jer imam malu sisoljupku od 2,5 godine koja na pitanje do kad će dudlati odgovara s puno! stari jastuk za dojenje je toliko iskorišten da više jadan ni nema spužve unutra, a moja malena ga posvuda …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Jastuk za dojenje mi je puno puno pomogao jer sam se stvarno trudila da moja djeca doje koliko god je moguće iako je to bilo jako teško pošto sam ja imala malo mlijeka, a djeca su bila izrazito nemirna. Kasnije …prikaži još!
  • Default avatar -
    majasasa
    Draga Zdrava Krava! Ovo mi je prva trudnoća. Prije sam stalno sam slušala kako je to najljepši period u životu. Nakon najsretnijeg dana - kada se na testu pojavio plusić počele su ne baš tako lijepe stvari! Ne produljenje ugovora …prikaži još!
  • Avatar majagene
    majagene
    Nema ljepše povezanosti na svijetu nego majke i dojenog djeteta, ta čar se može prekinuti jedino boli u leđima a rješenje je ovaj jastuk koji je jednostavno čudesan i zato bi ga rado imala za svoje drugo dijete.
  • Default avatar -
    strasilica
    ajoooj....idealan jastuk... jastuk koji si tako jako želim, a nikako da ga kupim...uvijek je nešto važnije... a ovaj jastuk kao da prati moj idealan položaj za spavanje...a i moja mala bebica bi se složila s tim... kao stvoren da mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanaplus6
    ovaj jastuk bi željala osvojiti da ga mogu pokloniti najboljoj prijateljici koja je napokon nakon dugo pokušavanja i muke ostala trudna,a on bi joj olakšao dojenje ,a i trudnoću jer je kao mala imala prometnu nesreću i desni dio tijela …prikaži još!
  • Default avatar -
    arrabiata
    luda sam, eto zašto bi baš ja trebala dobiti jastuk! tokom prve trudnoće sam spavala sa 7 (sedam) jastuka i nikak se namjestit. dojenje neću ni ić u detalje koje su to bile poze. sad čekam drugu bebu i momentalno …prikaži još!
  • Avatar tinchy1983
    tinchy1983
    Iskreno,mnogo mama ovdje zaslužuje baš taj jastuk za dojenje,pa mi je malo teško tvrditi da baš meni naj naj više treba!Pa...meni je upravo drugo dijete na putu,nakon punih 8 godina mukotrpnog pokušavanja(nedaj Bože nikome)i neznam da li mi vjerujete,ali ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Rorry
    Evo, ja nisam trudna niti nemam djece. Pitanje je kako ovaj jastuk onda moze pomoci meni? Vjerujte, moze. :) Seka mi je prekjucer rodila i od tad do danas sam valjda procitala 100 clanaka o dojenju jer svako malo dobijem …prikaži još!
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Jastuk je predobra stvar i u trudnoći a i kad se bebač rodi. Ja sam sad već mama jednog 2.5 godišnjaka i jednog malca koji uskoro slavi prvu godinu tako da već imam jastuk i obožavam ga. Tolko da ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    vandax
    Ovo bi mi super došlo jer moj mali dečko obožava papati i stalno se namještamo sad ovako, sad onako, i stalno imam osjećaj da mu je neudobno dok ga držim. Prije smo oboje ležali i hranili se, sada ja sjedim …prikaži još!
  • Default avatar -
    msimun71
    najbolja prijateljica je trudna 5 i pol mjeseci. to je moje kumče na putu, mali nemirni frajer koji mami na da spavati, osim u određenim položajima, već sad je dečkić sa stavom. :) ovaj jastuk bi bio prekrasan poklon.
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Da,da ... ja sam ta koja bi trebala osvojiti jastuk za dojenje. Zašto? E pa reći ću vam . Imam curicu koja će za 3 dana navršiti 2 mjeseca :) stvar je sljedeća ... Kada se namjestimo da meni odgovara …prikaži još!
  • Default avatar -
    Nikiva
    moj mali bucmasti dečko ima 2 mjeseca i tjedan dana... voli često i puno papati i bio bi sretan kad bi ga mama svaki put stavljala na udoban jastuk dok on papa mljekića... pogotovo zato što to namjeravamo raditi još …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Kada se rodio moj prvi sin, bila sam uvjerena da ću ga dojiti, i željela sam to. Međutim, kako god sam pokušavala nije išlo. Na ruci ga nisam mogla držati, da on leži na boku i cica - opet nisam …prikaži još!
  • Avatar zezy33
    zezy33
    Lijep pozdrav. Cula sam puno lijepih komplimenata na racun ovog jastuka. Imam troje djece i do sad ga nisam imala. Planirala sam, ali eto uvijek se nesto isprijeci. Za tocno mjesec dana trebala bi rodit svoje cetvrto dijete i mojoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    panther2211
    Pozdrav svima. Nakon 2.5 godine dojenja moje djevojcice ( bez jastuka za dojenje) vjerujte mi za drugo ce mi biti neophodan ... Dok je bila jos sitna dojila sam je uz pomoc obicnog jastuka u sjedecem polozaju uglavnom (ubitacno) i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.